Paskola su turto įkeitimu – kam ji naudinga?

paskolaMes visada laukiame geresnių laikų – rytojaus, Naujųjų metų, kol pakels atlyginimą, gausime palikimą ar kol užaugs vaikai… Taip belaukdami dažnai praleidžiame puikias galimybes arba taip ir neįgyvendiname savo senų svajonių. Būtent tam, kad išspręstų šias problemas, bankai, kredito įmonės ar tarpusavio skolinimo platformos ir teikia paskolas. Natūralu, kad norite mėgautis gyvenimu ir netaupyti kiekvieno cento, todėl ne visada turite pakankamą pinigų sumą įsigyti automobilį, nusipirkti didesnį namą ar pradėti savo verslą.

Tokiomis situacijomis gelbsti paskola su turto įkeitimu. Tai vienas lanksčiausių pinigų skolinimosi būdų, kuris patenkins ir individualaus asmens, ir šeimos, ir verslo poreikius. Priklausomai nuo paskolos davėjo ir turimo turto, galite gauti paskolą iki 100 000 ar daugiau, su pakankamai nedidele palūkanų norma. Paskola su turto įkeitimu turi ir daugiau naudų bei privalumų. Apie juos trumpai pasakoja Kauno regiono kredito unija ir jos specialistai.

Paskola su turto įkeitimu itin naudinga, jei jums reikalinga didelė pinigų suma ir neturite tam reikalingo įnašo arba bankas nepriima jūsų paraiškos paskolai. Lyginant su įprasta ilgalaike paskola, paskola su turto įkeitimu yra kur kas paprastesnė, greitesnė ir reikalauja mažiau formalumų, dokumentų. Jums tereikia nurodyti turimą turtą, atlikti jo vertinimą, pateikti nuosavybės dokumentus, ir kredito bendrovė labai greitai įvertins, ar gali suteikti paskolą.

Rinkoje dažniausiai išskiriami keli paskolų su turto įkeitimu tipai. Tai paskolos, skirtos asmeninėms reikmėms – technikos įsigijimas, būsto renovacija, remontas ir pan. Paskolą taip pat gali įsigyti ir šeimos, turinčios bendrą turtą ir norinčios pagerinti savo buitį – nusipirkti automobilį, papildomas patalpas, naują būstą ir pan. Dar vienas paskolos su turto įkeitimu tipas – kreditai verslui. Jei jums reikia pinigų, kad pradėtumėte verslą arba praplėstumėte esamą veiklą, tai galite padaryti užstatydami turimą turtą.

Labai svarbu, kad paskola atitiktų jūsų galimybes ir keltų kuo mažiau rizikų. Jei nesate tikri, galite skirti dagiau laiko kredito tiekėjų paieškoms arba pasikonsultuoti su rinkos specialistais. Konsultantų paskolų ir finansinių įsipareigojimų klausimais turi ir Kauno kredito unija, tad galite kreiptis į bendrovę ir jos darbuotojai padės jums rasti geriausią sprendimą paskolos gavimui.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *