Savaime limpančios dangos – profesionalus pasirinkimas

stogo dengimas

Nėra namų be stogo, tačiau tikrai ne visi namų stogui yra kokybiški ir tarnauja taip ilgai, kaip daugelis žmonių tikisi. Žinoma, kokybei pasiekti būtina naudotis kokybiškomis priemonėmis ir tuo pačiu užsitikrinti kokybišką dangos bei kitų smulkmenų formavimą. Be to – nebus kokybės. Vienas geriausių pasirinkimų – savaime limpančios dangos, kurios jau ne vienerius metus džiugina tiek statybų sektoriuje dirbančius verslininkus, tiek sau namų stogą keisti norinčius žmones.

Savaime limpančios dangos yra pilnai naudoti paruoštas gaminys, kuris yra klijuojamos ant paruoštos dangos. Didelis privalumas, kad tokių dangų dėjimui nėra reikalinga atvirta liepsna, tad šis dengimas yra kur kas saugesnis nei anksčiau naudojami įprasti stogo dengimo būdai, juolab, reikalauja mažiau pastangų.

Ši bituminė danga naudojama kelioms pagrindinėms paskirtims.

 • Savaime limpančios dangos plačiai naudojamos tam tikrų patalpų izoliacija. Pavyzdžiui, kai reikia izoliuoti virtuvę, vonios kambarį, rūsio patalpas, koridorius ir panašiai.
 • Taip pat danga plačiai naudojama stogdengių, kadangi ji klijuojama po čerpelėmis.
 • Skirtingo pobūdžio stogams dengti, puikiai tinka sutapdintiems.
 • Žinoma, kai reikalinga izoliacija sienoms bei konstrukcijoms.

Kadangi šiuo metu ne vienas gamintojas siūlo savaiminę dangą – verta palyginti kuo daugiau charakteristikų, kad pavyktų rasti tobula Jums tinkamą galimybę, kuri ne tik nenuvils, tačiau net ir pranoks poreikius. Svarbiausia naudoti kuo grynesnės tekstūros dangas, kadangi jos ne tik paprasčiau dengiasi, tačiau ir kur kas ilgiau tarnauja. Kadangi danga yra labai įvairi – patenkinami skirtingų žmonių poreikiai ir tuo pačiu suteikiama dangai daugiau funkcionalumo.

Galima išskirti pagrindines dangos savybes:

 1. Pamirškite nešvarumus, kadangi ši stogo danga padės išvengti tepliojimosi.
 2. Taip pat ji yra atspari teršalams, tad tai aktualu gyvenantiems judriose gatvėse.
 3. Tarnaus ilgai, kadangi yra atspari dilimui.
 4. Taip pat atspari ir ultravioletiniams spinduliams, tad būdami namuose jausitės visiškai saugūs.
 5. Danga yra neslidi.
 6. Jos dengimas yra labai paprastas
 7. Kaina – patraukli.

Įsigykite geriausią kokybę internetu, kadangi bus kur kas paprasčiau rasti ko ieškot, juolab, galėsite pasitarę su profesionalais rasti tai, kas atitinka Jūsų galimybes. Papildoma nauda, kad internete yra paprasčiau pamatyti akcijas, tad sutaupyti įsigyjant geriausią kokybę.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *