Paskola dirbantiems užsienyje. Ar visais atvejais jos prieinamos?

verslas

Jeigu dirbate užsienyje ir galvojate apie skolinimąsi Lietuvoje, tuomet gerai viską įvertinkite. Paskola dirbantiems užsienyje nėra taip lengvai išduodama kaip mūsų šalyje gyvenantiems piliečiams. Klaidinga manyti, kad užsienyje uždirbant daugiau, atsiveria geresnės skolinimosi sąlygos. Jeigu labai daug uždirbate, tuomet bebūtų problema skolintis toje šalyje, kurioje dirbate. Tai supranta ir kiekvienas paskolų teikėjas, kuris saugo savo pinigus nuo galimo jų praradimo. Paprastai kalbant, jeigu norite gauti paskolą, tai dar nereiškia, kad ją gauti bus lengva. Pajamų gavimas yra labai svarbus, bet ne ką svarbiausi yra rodymai, jog jas tikrai gaunate.

Visi dirbantys užsienyje privalo suprasti, kad specialios sistemos ir registrai neveikia tarp valstybių sienų. Paprastai kalbant, jeigu gyvenate Lietuvoje, tuomet duomenys apie jūsų įsipareigojimus registruojami mūsų šalyje veikiančiose sistemose ir užsienio bendrovės negali pasiekti tokiose informacijos. Tas pats yra ir su atvirkštine situacija, kai dirbama užsienyje, bet bandoma skolintis Lietuvoje. Jūs tiesiog negalėsite įrodyti, kad gaunate pajamas. Žinoma, kai kuriems tai apdaryti pavyksta.

Kaip bebūtų, ne vien pajamos yra svarbus rodiklis, lemiantis kredito teikėjo atsakymą dėl kreditavimo. Taip pat labai svarbu pažiūrėti į asmens turimus įsipareigojimus. Jeigu jie yra didžiuliai, tuomet logiška, kad jų apmokėjimui kas mėnesį bus skiriama nemaža pajamų dalis. Kuo didesnę pajamų dalį skiriate įsipareigojimų dengimui, tuo mažesnę kredito sumą galite gauti ateityje. Aišku, ateis metas, kad galbūt išvis nebegalėsite gauti naujo kredito dėl per daug prisiimtų įsipareigojimų.

Taip pat turi suvokti, kad kreditoriams svarbu kaip jūs vykdote jau turimus įsipareigojimus. Jeigu kreditorius, atsivertęs jūsų kredito istoriją, pamatys, jog jūs vėluojate mokėti įmokas, tuomet savaime aišku, kad jis nenorės rizikuoti. Tikėtina, kad jūs su nauja paskola bandysite dengti senus įsipareigojimus. Tai yra laikoma neatsakingu elgesiu su asmeniniais finansais. Dabar skolų padengimui naujais įsipareigojimai yra siūloma naudoti refinansavimo galimybe.

Tiesiog, būtina suprasti, kad paskola dirbantiems užsienyje gali būti sunkiai išduodama. Lygiai taip pat jos sunkiai išduodamos ir tiems asmenims, kurie visą laiką dirba ir gyvena Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *