Kuo krizės akivaizdoje greitieji kreditai pranašesni prieš kitas skolinimosi formas?

                kreditai

Kai kuriais atvejais greitieji kreditai yra kur kas pranašesni už kitus skolinimosi būdus, tačiau ne kiekvienas tą žino. Paskolų formos:

  • Greitieji kreditai;
  • Būsto paskolos;
  • Vartojimo paskolos iš banko;
  • Skolinimasis iš artimųjų;
  • Daiktų užstatymas lombarde.
  • Ir kt.

Būtent krizės akivaizdoje greitieji kreditai savaitgaliais ar darbo dienomis gali įgyti daug didesnį pranašumą prieš kitas paskolų formas, ypač lyginant greituosius kreditus iš, pvz., paskoliukas.lt, ir banko paskolas. Štai keletas priežasčių, kodėl taip sakome.

Stabilumas, stabilumas ir dar kartą stabilumas

Ekonominio nuosmukio metu galima tik prognozuoti galimą ateitį, tačiau kaip viskas klostysis – neaišku. Nežinia, ar poryt neteksite darbo, neaišku, kaip kris būsto kainos, ir visiškai nežinia – ką sugalvos bankai savo klientams. Yra daugybė istorijų iš praėjusios ekonominės krizės laikotarpio, kuomet žmonės, nusipirkę būstus jų kainų piko metu vėliau labai gailėjosi, kadangi sunkmečiu kainos sumenko kelis kartus, o palūkanos išaugo irgi keletą kartų. Tad teko mokėti milžiniškus pinigus už mažą vertę turinčius būstus. Tokiu atveju, ilgalaikiai greitieji kreditai turi didžiausią pranašumą. Mat sudarydami kredito gavimo sutartį su būtent tokius kreditus teikiančiomis įmonėmis, jūs įsipareigojate grąžinti paskolas visada tuo pačiu tarifu. Vadinamoji paskolos kaina – tai fiksuotas kreditų grąžinimo tarifas ir jis iš esmės laikui bėgant nekinta. Tai ir yra tas stabilumas, kurio labiausiai reikia, kuomet šalį ar visą pasaulį krečia nežinomybė ir kiti klausimai, kainų šuoliai, palūkanų bangos ir pan.

Platus pasirinkimas

Kita priežastis, kuo kreditai internetu iškart pranoksta kitas skolinimosi formas – tai platus pasirinkimas. Yra daug kreditą teikiančių bendrovių ir galima išsirinkti tą, kuri tikrai geriausia. Didžiulė konkurencija tarp plačios pasiūlos natūraliai reguliuoja kainas ir leidžia tikėtis, kad gausite norimą paslaugą už normalią rinką atitinkančią kainą. Kitaip nei, pvz., skolinantis iš bankų, kuomet tikėtina, kad tarp vos kelių didžiųjų bankų gali būti ir rimtų susitarimų dėl paskolų.

Niekas nekontroliuoja skolinimosi tikslo

Gera naujiena ta, kad greitieji kreditai – tai tik jūsų ir dar kartą jūsų reikalas. Jokie vertintojai neis tikrinti pirkinio, į kurį norite investuoti, niekam neturėsite duoti ataskaitos, kaip sekasi už paskolintus pinigus statyti namą ir pan. Todėl labai gerai, kuomet galima gauti kreditą ir vykdyti savo planus be  papildomo nervinimosi, kad viskas sektųsi gerai.

Ramybė prieš gimines

Kita opcija, apie kurią žmonės galvoja tik iš bėdos – tai skolinimasis iš giminių. Gali būti, kad jeigu pinigų norite sunkmečiu ar jam beprasidedant, giminės, kaip ir visi kiti tokių nuotaikų paveikti žmonės, norės kuo labiau spausti pinigus ir laikyti atsargai atsidėjus. Tad jeigu prašysite pas gimines paskolos, visi atsidursite labai nemalonioje situacijoje. Taigi, kredito grąžinimas galėtų gal jums kelti labai daug spaudimo. Susitarsite, kad grąžinsite po metų, o giminės jau po pusmečio pradės drebėti ir galvoti, ką daryti, kad tik galėtų gauti pinigus, darys spaudimą tiesiogiai arba netiesiogiai, arba tiesiog jūsų nemėgs, kaip ir jūs jų. Neverta gadintis šeimos santykių, jeigu yra galimybė pasiskolinti iš kitur. Skolintis iš lombardo – irgi ne išeitis jokiu metu, kadangi lombarde užstatydami kažkokius daiktus juos atiduodate iš esmės pusvelčiui – už kur kas mažesnę kainą, nei ta, kurios jie iš tiesų verti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *