Pirkti įmonę reikėtų laikantis saugumo standartų

verslas

Nusprendėte, kad įmonės registravimas jums bus per didelė prabanga, todėl galvojate, kad ją geriausia būtų tiesiog įsigyti? Neklystate, nes dabar daugelis naujų verslininkų renkasi šią opciją, kaip galimybę išvengti nereikalingos biudžeto švaistymo. Įmonių įsigijimas yra ypač populiari paslauga, kurią siūlo tam tikri paslaugų teikėjai. Būtina suprasti, kad dažniausiai jie ne tik parduoda įmones, bet taipogi gali pasiūlyti apskaitos vedimo bei įvairias konsultacines paslaugas. Jie yra iš tų specialistų, į kuriuos tikrai naudinga kreiptis pradedant naują verslą. Jeigu neturite žinių biurokratijoje, jie tikrai galės jums pagelbėti. Žinoma, nereikėtų manyti, kad visi specialistai yra kokybiškai atliekantys savo darbą.

Jokia čia paslaptis, kad galima sutikti daug sukčių, kurie stengiasi išvilioti pinigus. Į jų pinkles nesunku patekti net ir verslininkams. Jeigu jūsų tikslas yra įsigyti įmonę už kuo mažesnę kainą, tuomet pirmiausia reikėtų susidaryti potencialių pardavėjų sąrašą. Jokiu būdu nereikėtų pirkti įmonės iš neaiškaus asmens, kuris nepateikia jokios informacijos apie parduodamą įmonę. Tai gali būti eiliniai spąstai ir tiek.

Norint saugiai įsigyti įmonę iš patikimų rankų, užtenka naudotis paieškos sistemomis. Per ten žymiai lengviau rasite paslaugų teikėjų, kurie ne pirmus metus pardavinėja įmones bei teikia kitas paslaugas. Tiesiog suveskite tokį terminą kaip „parduodamų įmonių sąrašas“ ir gausite atitinkamus rezultatus. Ten bus nurodomos įmonės, kurios yra pardavime. Aišku, nes visais atvejais nurodomos kainos, tad gali tekti kreiptis asmeniškai.

Pravartu žinoti, kad internetu įsigyti įmonę galima vos per vieną darbo dieną. Dažniausiai pati pirkimo procedūra trunka apie kelias valandas. Jeigu pardavėjas irgi nurodo, kad vis truks labai trumpai, nereikėtų iš karot nusiteikti, jog viskas taip ir bus. Pasitaiko tam tikrų nesusipratimų arba niuansų. Pavyzdžiui, registrų centre duomenys gali atsinaujinti sekančią darbo dieną ir t.t. tad, pirkdami įmonę, turėkite galvoje, kad viskas gali trukti ilgiau nei nurodoma.

Kaip bebūtų, perkantiems įmones, tiesiog reikėtų atidžiau dairytis į pardavėjus t.y. juos reikia atsirinkti laikantis tam tikrų saugumo standartų. Viskas remiasi į atsiliepimų paiešką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *