Kokybiškos pižamos: 5 patarimai, padėsiantys išsirinkti rūbus miegui

pižamosKokybiškas miegas turi milžinišką įtaką mūsų gyvenimo kokybei. Prastai pailsėjęs žmogus ne tik būna irzlus ir prastai nusiteikęs, bet ir prasčiau atsimena svarbius dalykus, jam sunkiau susikaupti, krenta jo produktyvumas ir darbingumas. Tad, kuriant miego oazę, svarbu susikurti raminantį miegamojo interjerą, išsirinkti kokybišką čiužinį bei naktinius ar pižamą. Pižamos turbūt populiariausias miego rūbas, kurį mielai renkasi įvairaus amžiaus moterys bei merginos. Štai keletas patarimų, kurie padės išsirinkti kokybišką pižamą, kuri pavers jūsų sapnus saldžius it cukraus vata.

  • Natūralūs audiniai – geriausias pasirinkimas

Sintetinių pluoštų naktiniai kartais būna išties labai gražūs – nėriniai, peršviečiami audiniai ir raukiniai sukuria gundančios koketės įvaizdį, kuriam sunkiai gali atsispirti jūsų partneris. Visgi, nepaisant grožio, sintetinis audinys turbūt vienas blogiausių pasirinkimų miego rūbui: jis nelaidžia odai kvėpuoti, ją dirgina, todėl gali atsirasti įvairūs išbėrimai ar prasidėti alerginė reakcija. Tuo tarpu, natūralių audinių pižamos prisitaiko prie jūsų kūno temperatūros, yra švelnios bei draugiškos jūsų odai. Tad, niekada neprašausite pasirinkusios medvilninį, šilkinį ar bambuko pluošto miego rūbą.

  • Derinkite pižamą prie termometro stulpelio

Jei norite kokybiškai išsimiegoti, neignoruokite temperatūros svyravimų. Atšilus orams, rinkitės plonesnio audinio naktinius ar pižamas, o štai spustelėjus šaltukui, galite išsitraukti jau ir šiltą flanelinę pižamą, kuri jaukiai sušildys ir leis užmiršti, kad lauke pasirodė pirmasis sniegas.  Atminkite, kad aplinkos temperatūra turi labai daug įtakos jūsų miegui, todėl pižamas rinkitės protingai.

  • Nesivaikykite madų

Gražu žiūrėti kaip podiumu žygiuoja ilgakojai modeliai, pristatantys naujausias apatinio trikotažo ir rūbų, skirtų miegui, kolekcijas. Visgi, naujausios madų tendencijos neturėtų būti pagrindinis kriterijus, renkantis pižamą. Juk pižamos yra skirtos miegui, o ne vakarėliui ar romantiškam pasivaikščiojimui mieste.  Pirmiausia jos turi būti patogios ir nevaržyti jūsų judesių miego metu, o tik vėliau jau eina estetinė išvaizda.

  • Rūpinkitės savo pižama

Jei norite, kad rūbas jums tarnautų ilgiau nei „iki pirmo skalbimo“, juo reikia atitinkamai rūpintis. Prieš pirkdama pižamą, peržvelkite etiketėje esančią informaciją apie audinio skalbimą ir priežiūrą bei įsitikinkite ar galėsite savo naują pižamą prižiūrėti pagal keliamus reikalavimus.

  • Turėkite „proginius“ naktinukus

Kiekvieną dieną tikrai nebūtina miegoti su seksualiais naktiniais ar pižamomis, tačiau savo spintoje turėtumėte turėti ir gundančius naktinius, kuriuos vilkėtumėte tik ypatingomis progomis: per Šv. Valentino dieną, vestuvių sukaktis ir pan. Nustebinkite savo partnerį ir pasijuskite dar gražesnė!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *