Draudimas neišėjus iš namų

elektroninis draudimas

Bet koks draudimas nelaimės atveju apsaugo nuo finansinių išlaidų, o jų pasitaiko šiais laikais vis daugiau, juolab kai Lietuvoje įvestas euras ir kainos išties yra didelės. Draudimas reikalingas tam, kad būtų padengti nuostoliai atsitikus eismo įvykiui, sveikatos sutrikimams ar turto sugadinimui. O draudimo rūšių yra sočiai ir dar su įvairiomis papildomomis sąlygomis, kurios padeda dar labiau apsaugoti save bei savo turtą. Tačiau dabar dar patogiau nei bet kada yra apsidrausti save bei savo turtą internetu, kadangi dabar yra atsiradęs elektroninis draudimas, kuris leidžia greitai turėti draudimą savo rankose.

Lietuvoje populiariausios draudimo rūšys yra kelionės bei privalomas civilinės atsakomybės draudimas. Taip pat ir namų turto draudimas, kuris labai vertingas, kadangi namai yra didžiausias materialus mūsų turtas. Tačiau kiekvienam klientui reikia pasirinkti geras sąlygas teikiantį draudimą, kad nelaimingo atsitikimo metu būtų padengtos išlaidos arba jos kompensuotos. Tad jei perkamas elektroninis draudimas, būtina perskaityti sutartį, o jei kas neaišku visada skambinti draudimo bendrovės telefonu.

Tačiau žmonėms dažnai kyla klausimas, kaip draudimo bendrovės gali nustatyti kainą nematydami automobilio. Jūs apgauti sistemos negalite, jei norėsite pigesnio draudimo ir vietoj savo automobilio metų įrašysite senesnę datą, vis tiek jus sustabdę pareigūnai matys dokumentuose, kad automobilis yra naujesnis. Tad neverta apgaudinėti savęs bei kitų. O ir elektroninis draudimas yra pigesnis nei draudžiantis bendrovėje tiesiogiai. Galbūt jums gali kilti tik vienas klausimas, kodėl draudimas skirtingose bendrovėse kainuoja skirtingai? Tarkim vienoje bendrovėje yra sumokate 200 eurų, o kitoje 100 eurų. Taip yra dėl to, kad draudimo bendrovės skirtingai matuoja riziką bei atsižvelgia į vairuotojo stažą, o ir sąlygos gali labai kisti.

Taigi, bet koks draudimas padeda žmonėms jaustis finansiškai saugiems nelaimės atveju, o ir jį įsigyti dabar yra žymiai patogiau, kadangi draudimo bendrovės savo paslaugas kelia į kitą lygį — internetą, kur elektroninis draudimas ne tik pigesnis, greitesnis, bet ir patogesnis nei važiuojant į draudimo bendrovę. Taip sutaupomi pinigai bei laikas.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *