KODĖL DABAR TINKAMAS METAS TAPTI NT BROKERIU?

NT brokerisDaugelio nagrinėjama profesija, kurią paskutiniu metu Lietuvoje išbando vis daugiau žmonių yra NT brokeris. Nekilnojamo turto pardavimo ir pirkimo profesionalai teigia, jog jų darbas yra ypač dinamiškas ir kiekvieną dieną verčiantis tobulėti. Ne vieną discipliną apimanti sritis paskutiniu metu ne tik pasaulyje, bet ir mūsų šalyje sparčiai skinasi kelią link populiariausių darbų, o NT brokeriais ryžtasi tapti vis daugiau žmonių. Kuo patraukti brokerio profesija ir kodėl vertėtų išbandyti šį darbą? Trumpai šiame straipsnyje.

Pats sau viršininkas

Daugelis NT brokerių dirba pagal individualią veiklą ar verslo liudijimą. Tai reiškia, jog visus darbus ir atlygį jis gali koreguoti pats. Jei tuo metu yra išvykęs, turi svarbesnių reikalų nei darbas, brokeris gali nepriimti naujų objektų. Tačiau ir uždarbio už tai negaus. Ir priešingai: entuziazmo nestokojantiems, darbo visuomet atsiras: ypač tai pastebima šiek tiek patyrusių NT brokerių tarpe, kurie vienu metu dirba prie daugybės objektų, dėl kurių ir gauna gana didelį atlygį.

Nekilnojamojo turto įmonėse dirbantys brokeriai gali patys susiplanuoti sau patogų darbo laiką. Aišku, labai dažnai jie taikosi prie klientų ir jų dienotvarkės, tačiau labai dažnai jie ir patys pagal situaciją koreguoja susitikimo datą, vietą, dokumentų pildymo periodus ir pan.

Kiek vėliau bus plačiau aptariamas nekilnojamo turto brokerio atlygis, tačiau kalbant apie brokerių, kaip specialistų, darbo laisvę, negalima nepaminėti koreguojamo jų atlygio. Kiek uždirbs brokeris priklauso tik nuo jo: jeigu žmogus dirba daug, tai ir uždarbis bus nemažas. Taip pat dažnas brokerių atlyginimo modelis yra fiksuotas atlyginimas ir procentai nuo kiekvieno sėkmingo sandorio.

Nuolatinis tobulėjimas

Nekilnojamo turto (NT) brokeriai turi periodiškai kelti savo kvalifikaciją. Dėl šios priežasties organizuojami mokymai, seminarai, paskaitos, vyksta stažuotės ir pan. Tik tada, kai žmogus nenori vien dirbti rutinos pilną darbą, tačiau siekia, kad darbas neštų malonumą ir naudingą patirtį, jis gali jaustis laimingas. Jei žmogus yra suinteresuotas turėti dinamišką darbą, mokytis ir siekti gilesnių žinių, ir už tai gauti deramą atlygį, brokerio darbas kaip tik jam.

Manoma, kad geriausio pasisekimo brokerio karjeroje sulaukia asmenys nuo 23 iki 27 metų, nes šiuo periodu žmogus turi daugiausiai noro mokytis. Tad jei jūs tinkate pagal šį rodiklį, įsivaizduojate save kaip nuolat bendraujantį ir įvairias su nekilnojamu turtu susijusias problemas sprendžiantį žmogų – brokerio darbas jums puikus pasirinkimas.

Atlyginimas

Nekilnojamo turto brokeriais patariama tapti tiems, kurie nori, kad didelės jų darbo pastangos atsispindėtų atlygyje. Šiuo metu yra keli pagrindiniai brokerio atlyginimo modeliai, bet bene populiariausi: tai arba darbas pagal individualią veiklą, arba darbas nekilnojamo turto agentūroje, kur mokamas fiksuotas atlygis ir tam tikri procentai už sėkmingai suderintus objektus. Abiem atvejais galima tikėtis gero atlygio.

Taigi, daug privalumų turinčiu nekilnojamo turto brokeriu gali tapti kiekvienas, kuriam nebaisios derybos, turi bent minimalių žinių apie teisinius dalykus, nekilnojamo turto rinką, geba puikiai komunikuoti ir rasti abi šalis tenkinantį rezultatą. Jei visomis savybėmis pasižymi ir tu, o svajonės apie darbo malonumą ir gerą uždarbį, tavo supratimu nėra vien tik tuščios šnekos, jau dabar pradėk ieškoti brokerio darbo. Savo kaip asmenybės išbandymas nekilnojamo turto rinkoje gali būti neįkainojama patirtis, praversianti tolimesnėje karjeroje.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *