Vestuvinės suknelės būsimoms mamytėms: 5 patarimai, kaip išsirinkti tinkamą

vestuvinės suknelėsSeniau, jei būsima nuotaka laukdavosi, buvo stengiamasi kiek įmanoma labiau užmaskuoti nėštumą, nes tokia moters „situacija“ tiesiog laužė tuometinius visuomenės standartus ir religines dogmas. Tad, nieko nuostabaus, kad ir vestuvinės suknelės primindavo bulvių maišus, kurie turėjo užmaskuoti tokią „gėdą“. Šiandien nėščia nuotaka tikrai nieko nebeglumina, todėl ir vestuvinės suknelės, skirtos „nėštukėms“, nieko nenusileidžia „įprastoms“, jos tokios pat stilingos, šventinės ir jausmingos.  Visgi, vestuvinę suknelę reiktų rinktis itin atidžiai, kad atrodytumėte pritrenkiančiai ir spinduliuotumėte moteriškumu.

  1. Ko derėtų vengti?

Visų pirma, nesirinkite labai pūstos suknelės, su ja ne tik bus nepatogu judėti, bet ir jūsų įvaizdis taps sunkesnis. Pirmenybę teikite moteriškumui ir lengvumui, kurį padės sukurti neįmantrūs ir kiek paprastesni audiniai, pavyzdžiui, šilkas. Be to, derėtų atsisakyti daugybės raukinukų, nėrinių ir kitų dekoratyvinių elementų, kurie puošia, bet tuo pačiu ir apsunkina vestuvinės suknelės taliją. Atminkite, kad visas grožis slypi paprastume ir mažiau kartais reiškia daugiau.

  1. Mini suknutė tiks pirmajam nėštumo trimestrui

Mini suknelė idealiai tinka pirmąjį nėštumo trimestrą. Tiesa, aptempta mini suknelė gali atrodyti vulgariai ir neskoningai, idealiausia jei suknutė laisvai krenta nuo krūtinės ir yra iki kelių. Taip, iki kelių! Toks yra būsimų mamyčių vestuvinių suknelių mini ilgis. Tuo tarpu, viršutinė vestuvinės suknelės dalis gali būti dekoruota skoningais nėriniais, pirmajame nėštumo trimestre jie sukuria proporcingos figūros įvaizdį, vėliau jų derėtų vengti. Beje, jei būsima nuotaka nori pabrėžti savo nėštumą, tam puikiai tiks kaspinas ar dirželis po krūtine.

  1. Graikiško stiliaus ir A silueto vestuvinių suknelių ypatybės

A silueto ir graikiško stiliaus vestuvinės suknelės tinka visą neštumo laikotarpį, ypač tada, jei norisi šiek tiek paslėpti pilvuką. Šio suknelės išryškina krūtinę ir nuo jos lengvai krenta. Tiesa, nederėtų rinktis suknelių be petnešėlių, nes galite jaustis nepatogiai. Itin žaviai atrodysite, jei per krūtinę įstrižai eis plati, permatomo audinio petnešėlė.

  1. Venkite daugiasluoksniškumo

Dizaineriai ir stilistai daugiasluoksnes vestuvines suknelės rekomenduoja tik lieknoms merginoms, kitų kūno formų moteris daugybė audinio sluoksnių tiesiog storina ir sukuria sunkumo įvaizdį. Jau norite patogiai jaustis ir nepriminti savo vestuvinio torto, vestuvinė suknelė turėtų būti 1-2 sluoksnių.

  1. Tinkama spalva

Vestuvinės suknelės paprastai būna baltos spalvos, kuri nuo seno simbolizuoja nuotakos tyrumą ir nekaltumą, tačiau nėra tokios taisyklės, kuri draustų „nėštukei“ vilkėti baltą suknelę. Tiesa, jei balta – ne jūsų spalva, rinkitės šampaninį arba levandos atspalvį. Kita vertus, jei per vestuves šalia jūsų jau stovi pirmoji atžala arba jums tai ne pirmoji santuoka, balta suknelė gali atrodyti šiek tiek juokingai, todėl vertėtų pagalvoti apie kiek kuklesnį apdarą, pavyzdžiui, kostiumėlį. Beje, jokių rūtų vainikėlių!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *