Parduodami butai Vilniuje: 5 patarimai, į ką atkreipti dėmesį renkantis naujus namus

parduodami butai VilniujeParduodami butai Vilniuje kartais stebina ir trikdo savo kaina, tačiau šiandien apie finansinę pusę nekalbėsime, nesiskųsime, kad norint įsigyti nuosavą būstą, reikia imti paskolą arba uždirbti milijoną ir neanalizuosime rinkos šuolių ir kas jiems daro įtaką. Pakalbėkime apie kitus dalykus, kurie nėra susiję su materialine verte, tačiau yra labai svarbūs renkantis būstą sostinėje.

  • Vieta. Tai kone svarbiausias faktorius renkantis būstą, nuo jos ne tik priklauso buto kaina, bet ir gyvenimo komfortas. Tiems, kas turi automobilį, gali pasirodyti, kad nėra jokio skirtumo ar gyveni Vilniaus centre, ar miesto pakraštyje. Deja, skirtumas yra ir jis labai pasijaučia, kai išauga išlaidos kurui ar tenka stovėti transporto kamščiuose dvigubai ilgiau. Taigi, buto vieta priklauso nuo jūsų gyvenimo būdo. Jei esate socialus žmogus, mėgstate pramogas ir miesto šurmulys jums tiesiog yra būtinas, rinkitės būtą arčiau centro. Visgi, jei turite šeimą, jums aktualiau yra tyla ir ramybė, tada puikiai tiks ir butas atokiau centro šurmulio, tačiau įsitikinkite, kad neturėsite problemų dėl susisiekimo su miesto centru.
  • Nuojauta. Itin racionalūs žmonės emocijų yra linkę nepaisyti ir vadovaujasi proto balsu, tačiau net ir jiems kartais tenka pripažinti, kad nuojauta retai apgauna. Tad, jei centre ar kitame rajone parduodami butai Vilniuje jums nekelia jaukumo ar patogumo jausmo, kitaip tariant, „negimsta meilė iš pirmo žvilgsnio“, galite būti tikri, kad ir vėliau ji neatsiras. Taigi, jei vidinis balsas sako „ne“, geriau dar luktelti ir atrasti butą, kurį tikrai galėsite vadinti savo namais.
  • Pasinaudokite pagalba „iš šalies“. Visiems yra tekę susidurti su jausmu, kai labai norisi, o vėliau tenka nusivilti įsigytu daiktu, nes pirmasis įspūdis buvo apgaulingas. Panaši situacija ir su butais. Nevenkite pasikonsultuoti su artimaisiais, ką jie galvoja apie jūsų pasirinkimą, gal jie pastebės išties didelių trūkumų, kurių jūs nematėte.
  • Derėkitės. Kartais atrodo, kad padoru derėtis tik turguje, tačiau tai šiek tiek atgyvenęs požiūris. Žinoma, derėtis reikia proto ribose, tačiau jei niekur neskubate ir galite skirti pakankamai laiko buto paieškoms, nepraleiskite progos pasiderėti. Juk niekas nežino, gal ir pavyks šiek tiek „numušti“ kainą. Jūsų piniginė už tai tikrai padėkos.
  • Nesivaikykite madų. Nauji parduodami butai Vilniuje išties labai populiarūs, tačiau nepagrįstai rinktis naują būtą tiesiog pagal kitų pavyzdį nėra labai protinga. Reikia atsižvelgti, kad naujas butas atitiktų jūsų skonį, jūsų poreikius ir jūsų gyvenimo būdą. Lygiai ta pati taisyklė galioja, kai kalbame apie namų interjerą. Juk naujame bute teks gyventi jums, o ne jūsų draugams, artimiesiems ar kolegoms.

Parduodami butai Vilniuje išties gali patenkinti net ir pačio išrankiausio kliento poreikius, tiesiog svarbu žinoti, ko norite ir susirasti patikimus parvadėjus ar nekilnojamojo turto agentūrą, kuri visada padės atrasti jums idealiai tinkančius naujus namus.

 

.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *