Spintos stumdomomis durimis vaikų kambaryje

Kiekvienas baldas namuose atlieka tam tikrą funkciją. Lova mums reikalinga miegui, sofa – poilsiui, stalas darbui arba valgymui, spintos, spintelės ir lentynos – talpiam ir saugiam daiktų laikymui. Baldo funkcija – dar ne viskas, dėl ko yra naudojamas vienoks ar kitoks daikto dizainas. Labai svarbu ir estetika bei dizainas. Juk baldai gali ne tik atlikti pagrindinę funkciją, bet taip pat ir puošti namus. Tad namų jaukumo sukūrimui skirkite pakankamai daug dėmesio.

Mes vertiname tokius pasiūlymus ir galimybes, kai atsižvelgiama į mūsų individualius poreikius. Pasinaudokite proga ir gaminkite baldus pagal savo poreikius. Visai nesvarbu, ar tai bus valgomasis stalas virtuvės zonoje, ar spintos stumdomomis durimis vaikų kambaryje. Būtent pastarajam dažnai neskiriame pakankamai dėmesio. Mums turi būti svarbu, kad daiktas būtų maksimaliai funkcionalus ir atitiktų mūsų bei mūsų vaikų poreikius. Baldininkams kiekvieno baldo suprojektavimas yra kasdieninis iššūkis ir atlikti darbai byloja, kad su jais vieniems pavyksta geriau susitvarkyti, kitiems gali pritrūkti kompetencijos. Rinkitės patikimus gamintojus.

Vienas iš pagrindinių kriterijų įrengiant saugų vaikų kambarį yra aštrių kampų vengimas. Nei vieni tėvai nenori, kad vaikai susižeistų. Tai ypač svarbu pirmaisiais jų gyvenimo metais. Nors ir vėliau jų žingeidumas bei atidumo trūkumas gali pasibaigti traumomis. Tam, kad tokių didelių problemų išvengtumėte visus šiuo metu esamus baldų aštrius kampus galite apklijuoti specialiai tam pritaikytais lipdukais. Tuo tarpu jeigu vaiko pirmaisiais gyvenimo metais įrenginėjate jam kambarį, tai iš anksto galite pasirūpinti, jog lovos, spintos stumdomomis durimis, komodos ir visi kiti baldai kambaryje būtų ne kampuoti, o apvaliais kampais. Dar geriau būtų pasistengti baldus projektuoti taip, kad jų kampai, jeigu jų ir yra, būtų aukštesni už vaiką ir jam susitrenkti galvytę nebūtų rizikos.

Erdvios ir didelės spintos stumdomomis durimis vaikų kambaryje yra būtinos. Jose bus galima ne tik laikyti patalynę, bet ir visus drabužius ir kitus daiktus, kurie nebūtinai turi būti matomi aplinkui kambaryje. Spintas patariama montuoti atskiroje sienoje. Taip ji bus daug didesnė ir, kas svarbiausia, talpesnė. Visi žaislai ir besimėtantys daiktai didelės spintos dėka suras savo vietas spintos lentynose. Baldų gamyba užsiimančio įmonės padės išsirinkti geriausius sprendimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *