Ar nauji butai Vilniuje įperkami kiekvienam?

Tikrai nemažai žmonių svajoja apie naujus namus sostinėje. Tačiau kartais į realybę sugrįžti priverčia nekilnojamojo turto kainos, kurios šiame mieste yra vienos didžiausių visoje šalyje. Bet tokia tendencija visiškai natūralu, kadangi sostinė traukė ir trauks žmones dėl neribotų galimybių bei pramogų. Taigi, ieškant naujų namų praktiškai visuomet bus galimybė rinktis tarp naujai pastatyto namo ir senesnės statybos name esančio buto. Aišku, tai kiekvieno asmeninis pasirinkimas, tačiau pirmojo varianto tikrai nereikėtų atmesti dėl finansinio aspekto. Kadangi kartais naujų būstų kainos nėra jau tokios didelės kaip galima įsivaizduoti. Ypač, jeigu pasirenkate ekonomišką variantą, kuris vis tiek turės daugelį privalumų.

Visuomet galima skolintis, bet gal geriau taupyti?

Norint įsigyti būstą tikrai nedaugelis gali iš karto sumokėti pilną jo kainą. Todėl dažniausiai imama banko paskola. Ir būtent tokiu būdu naujus namus įsigyja didžioji dalis naujakurių. Aišku, ilgametis įsipareigojimas bei palūkanos gali kažkiek gąsdinti. Tačiau specialistai vienareikšmiškai sutinka, jog net ir įvertinus šiuos niuansus tai bus geresnis pasirinkimas, negu taupymas. Kadangi nauji butai Vilniuje tampa vis brangesni ne tik dėl paklausos, bet ir dėl infliacijos. O tai reiškia, kad jau turimi pinigai nuolat praranda savo vertę. Aišku, šis nuvertėjimas gali būti labai skirtingas priklausomai nuo bendros ekonominės situacijos. Taip pat svarbu ir tai, jog iki tol negalėsite mėgautis gyvenimu savuose namuose.

Ar saugu pirkti dar tik vystomą projektą?

Anksčiau į tokį variantą daugelis būtų žvelgę pakankamai skeptiškai. Tačiau dabar tokie nauji butai Vilniuje parduodami pakankamai dažnai ir tai tapo visiškai įprasta praktika. Kadangi nekilnojamojo turto paklausa sostinėje tikrai didelė, todėl ir jų statymo tempai nemaži. Ir tuo užsiimančius įmonės nori turėti garantuotas pajamas, tad siūlo tokią galimybę. Aišku, iš karto mokėti visos sumos tikrai nereikės. O atsiskaitoma bus tik jau realiai užbaigus statybas. Bet tuo pasinaudoti ir suspėti įsigyti svajonių namus tikrai saugu ir netgi naudinga. Aišku, svarbu pasidomėti ir juos siūlančia įmone.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *