Keleivių pervežimo paslaugos

Keleiviai vykstantys į Olandiją, Belgiją, Vokietiją  vežami patogiais mikroautobusais ir autobusais, nemokamas bagažas iki 30 kg. Keleiviams  suteikiamos visos  reikalingos paslaugos. Vežamos  siuntos iš Lietuvos, o iš Olandijos, Belgijos, Vokietijos daliniai kroviniai, vežami gyvūnai, gabenami motociklai ir automobiliai. Lietuvos gyventojai vyksta į Olandiją ne tik pailsėti ar pasigerėti nuostabia Olandijos gamta bei neapsakomo grožio gėlių žiedais, bet ir darbo ar verslo reikalais. Saugiai bei patikimai pervežami ir laiku pristatomi daiktai, užtikrinamas tarsi  nepertraukiamas ryšis su Lietuva ir joje pasilikusiais lietuvaičiais.  Keleivių pervežimas iš Lietuvos vyksta: antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Atgal grįžtama: pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais. Kaina nuo 70 eurų.

Kodėl verta keliauti mikroautobusais ir autobusais?

Pirmiausia: jus aptarnauja patyrę vairuotojai, vykstantis keleiviai yra drausti kelionės metu, CMR draudimu, laikomasi nustatyto darbo ir poilsio laiko, nauji  mikroautobusai užtikrinantys patogią ir saugią kelionę, važiavimas mokamais keliais, kokybės ir kainos garantija.

Olandijos šalies pavadinimas

Šiai šaliai naudojami 3 pavadinimai,- Olandija, Nyderlendai ir Nyderlandų karalystė- ir kiekvienas pavadinimas turi labai konkrečią reikšmę.

Olandija- suvokiama kaip Nyderlandų regionas, istoriškai susiformavęs iš 12- provincijų, tačiau dabar Olandijai priskiriamos tik 2 provincijos: Pietų Olandija ir Šiaurės Olandija.

Nyderlandų karalystei priskiriama europinė Olandijos dalis ir teritorija Karibų jūroje ties Venesuela.

Nyderlandai- tai europinė nyderlandų Karalystės dalis.

Belgija- lankytinos vietos

Belgija- mums geriausiai žinoma kaip svarbiausių visos Europos Sąjungos institucijų sostinė. Šioje šalyje priimami sprendimai ar mažiau, ar daugiau paliečia kiekvieną mūsų. Bet, tai toli gražu ne viskas, būtent Belgijoje prasidėjo alaus gamybos tradicija, čia galima paragauti bene geriausio, itin aukštos kokybės šokolado, gardžiųjų bulvyčių ar jūros gėrybių. Be virtuvės šedevrų, didelį įspūdį palieka ir viduramžių dvasią išsaugojęs architektūrinis paveldas, gražiausių katedrų, pilių, nuostabių kraštovazdžių ar net pasaulinės reikšmės meno kūrinių, sutraukiančių daugybę turistų net iš pačių tolimiausių žemės kampelių. Ypač sužavės pačiu dailiausiu šalies pastatu laikomi Karaliaus Rūmai, trys šimtmečius statyta gotinė katedra tiesiog spinduliuojanti didingumu  ir tvirtybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *