Ar brangu siųsti siuntą į užsienį?

Siuntų siuntimo į užsienį kaina priklauso nuo keleto aspektų – tai šalies, siuntimo būdo bei siuntos dydžio. Šie trys pagrindiniai kriterijai paprastai ir nulemia siuntinio siuntimo išlaidas. Tačiau norėdami, kad siunta adresatą pasiektų kuo skubiau, už tai teks dar papildomai sumokėti. Todėl kiekvienu atveju siuntų kainos yra skirtingos, atsižvelgiant į šiuos kriterijus.

Paprastai tikslią kainą galima sužinoti iškart, vos supakavus siuntą ir suradus keletą potencialių siuntų tarnybų. Jų svetainėse dažniausiai pateikiamos skaičiuoklės, į kurias suvedę savo siuntos duomenis iškart pamatysite, kiek jums ši paslauga kainuos. Tik taip galėsite matyti, kuris vežėjas gali pasiūlyti jums palankiausią kainą ir galėsite sau atsakyti ar siųsti siuntą į užsienį yra brangu.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį, pakuojant siuntinį, kad jo siuntimo kaina neišaugtų bereikalingai? Labai svarbu supakuoti į turinio dydį atitinkančią pakuotę. Atsižvelgiant į pačią siuntą, jeigu siuntinio nereikia papildomai apsaugoti ir nėra poreikio palikti laisvos vietos, to ir nedaryti. Paprastai pagal dėžės išmatavimus pozicionuojama ir kaina. Žinoma, siuntinio kainą įtakoja ir siuntos svoris, tačiau kuo didesnę pakuotę pasirinksite, tuo daugiau mokėsite už siuntinio siuntimą.

Verta atkreipti dėmesį, kad siuntinius siųsti galima skirtingais būdais – paštu, per gerai žinomas kurjerių tarnybas bei kitus tarpininkus. Paštu siųsti iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti pigiausia, tačiau tik iki tol, kol nesumanysite siuntą užregistruoti. Registruojant tarptautinę siuntą kaina gerokai šoktels, todėl beveik nelieka prasmės šioje vietoje taupyti. Tuo tarpu yra daugelis siuntų tarnybų, bendradarbiaujančių su patikimais vežėjais, gali pasiūlyti itin patrauklią kainą.

Norėdami maksimaliai sutaupyti siuntinius siųskite ekonominiu siuntimo būdu, jeigu siuntinys nėra skubus. Priešingu atveju sutaupysite tik keletą dienų, kurios gali būti nereikšmingos, bet ne pinigų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *