Kaip pasirinkti antivirusinę programą?

Kiekvienas kompiuterio vartotojas dažnai susimąsto, kuri antivirusinė programa yra geresnė. Internete yra pakankamai patarimų ir variantų, kaip išspręsti šią problemą, tačiau kiekvienas žmogus šiuo klausimu turi savo nuomonę. Juk visi giria naudojamą programą …

Pirmiausia svarbu suprasti, kad įdiegus daugiau nei vieną antivirusinę programą kompiuteryje, gali atsirasti sistemos nestabilumas ir poreikis iš naujo įdiegti „Windows“.

Kompiuterio galia vaidina svarbų vaidmenį pasirenkant tinkamą antivirusinę programą. Jei kompiuteris yra silpnas, geriau išbandyti antivirusus su nedideliu RAM suvartojimu, kad neapkrautumėte sistemos. Jei jūsų kompiuteris yra nuolat prijungtas prie interneto, turite pasirinkti antivirusinę programą, kurioje yra užkarda, apsauganti nuo iššokančių langų ir patekimo į kenkėjiškas svetaines. Renkantis antivirusinę programą, galite vadovautis antivirusinių programų įvertinimais, kuriuos atlieka nepriklausomos laboratorijos. Čia galite pamatyti duomenis apie realų konkretaus antivirusinio produkto efektyvumą. Renkantis mokamą ar nemokamą antivirusinės programos versiją, turėtumėte patys nuspręsti, kokia svarbi yra jūsų kompiuteryje esanti informacija.

Viena garsiausių kompiuterių apsauga, yra antivirusinė programa Kaspersky Lab. Ji turi programas individualiam naudojimui ir įmonėms. Ji turi gyventojų nuskaitymo programą, kurios dėka gana gerai aptinka ir pašalina įvairias kenkėjiškas programas vartotojo kompiuteryje.

Antiviruso reputacija ir populiarumas yra labai svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis antivirusinę programą. Kuo populiaresnė antivirusinė programa, tuo daugiau vartotojų ją naudoja, todėl mažai tikėtina, kad didelis skaičius žmonių naudos nepatikimą antivirusinę programą.

Ši antivirusinė programa turi kelias versijas, tačiau populiariausios yra „Kaspersky Anti-Virus“ ir „Kaspersky Internet Security“. Šių dviejų produktų skirtumas skiriasi tuo, kad „Kaspersky Internet Security“, be antivirusinės apsaugos, įskaitant „Kaspersky Anti-Virus“, turi interneto apsaugą, kuri yra labai svarbi saugiam darbui žiniatinklyje.

Šios antivirusinės programos privalumai yra didelis kompiuterio apsaugos laipsnis, platus funkcijų spektras ir lankstūs nustatymai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *