Naujos kartos kasos aparatai, skirti naktiniams klubams

Atėjus į naktinį klubą, kiekvienam norisi kuo greičiau atsiskaityti už įėjimą į jį bei už mėgstamus gėrimus ir pasinerti į šokio ritmą. Sparčiau tai padaryti padės naujos kartos kasos aparatai, kuriuose įdiegtos POS sistemos. Šių sistemų dėka ir vyksta efektyvus klientų, kurie apsilanko naktinėse pasilinksminimo vietose, aptarnavimas. Šiame straipsnyje aptarsime naujos kartos kasos aparatų privalumus, kurie yra skirti naktiniams klubams. Pristatysime geriausius kasos aparatus, kurie puikiai tinka minėtai pasilinksminimo vietai. Taip pat pasakysime kuo yra ypatingas išmanusis klientų atsiliepimų terminalas naktiniams klubams.

Naujos kartos kasos aparatai, skirti naktiniams klubams – jų privalumai

  • Maksimalus darbo greitis ir paprastumas aptarnaujant klientus;
  • Išvengiama užsakymo skaičiavimo klaidų;
  • Bet kokio lygio operacijų (pardavimų, užsakymų, anuliavimo, pamainos keitimosi, užsakymų perdavimų kitiems padavėjams) išsaugojimas ir peržiūra;
  • Patikima apsauga nuo neleistino naudojimosi sistema (šiuolaikinių identifikacijos priemonių ir programos teisių ribojimas);
  • Statistinė gėrimų pardavimų ir darbo analizė;
  • Lojalumo sistema: galimybė pritraukti daugiau klientų ir padidinti apyvartą naudojant lanksčią lojalumo sistemą;
  • Minimalus laikas apdorojant užsakymus ir organizuojant aptarnavimą. Užsakymų spausdinimas į nutolusius spausdintuvus.

Įvairius kasos aparatus, kurie yra skirti naktiniams klubams, galite apžiūrėti ir įsigyti tinklalapyje adresu – empirija.lt. Jiems taikome 24 mėnesių garantija, kurią sudaro nuolatinė kasos aparatų priežiūra ir remontas.

Geriausi kasos aparatai, skirti naktiniams klubams

  • POINDUS (VariPOS750 ir VariPOS240) – aliumininis be aušintuvų korpusas. Sisteminis blokas integruotas į kompiuterį. Kompiuteryje įdiegtas vibracijai atsparus diskas SSD (Solid-state drive) ir Intel tipo procesorius. Ekranas jautrus lietimui su True-Flat  (tarp ekrano ir korpuso nėra kampo), todėl atrodo solidžiai ir yra lengvai valomas. Kompiuteris atsparus vandeniui ir dulkėms (IP66).
  • Mobilus kasos aparatas CHD 7 – tai naujos kartos mobilus kasos aparatas – kompaktiškas ir modernus dizainas leidžia patogiai dirbti su kasa laikant ją rankoje, arba pastačius ant prekystalio. Didelis skystųjų kristalų ekranas bei šviečiantys klavišai leis lengviau dirbti esant prieblandai.

Kuo yra ypatingas išmanusis klientų atsiliepimų terminalas naktiniams klubams?

Lengviausias ir efektyvesnis būdas rinkti ir analizuoti klientų atsiliepimus, siekiant stebėti klientų pasitenkinimą. Atsiliepimų terminalas leidžia naktinio klubo lankytojams lengvai pateikti tiesioginius atsiliepimus, vos palietus terminalo ekraną. Atsiliepimų terminalas suteikia galimybę surinkti vertingiausius ir kokybiškus duomenis – atsiliepimus pateiktus paslaugų teikimo ir gavimo metu.

Apibendrinant, galima teigti, jog naujos kartos kasos aparatai, skirti naktiniams klubams, leidžia sparčiau dirbti darbuotojams ir lankytojams lengviau atsiskaityti. Šiuos, stebuklingus kasos aparatus, rasite – empirija.lt. Mes, UAB „Empirija“, dirbame visoje Lietuvoje. Prekiaujame tik aukštos kokybės kasos aparatais. Pasitikėkite mumis, rasite Jums geriausią kasos aparatą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *