„Pasidaryk pats“ paieškos sistemos optimizavimo metodas, kuris jums padarys stebuklus?

Sunku įsivaizduoti, kad „pasidaryk pats“ paieškos sistemos optimizavimas iš tikrųjų veikia. Dar sunkiau patikėti, kad tai galima padaryti naudojant dažniausiai nemokamas priemones.

Be to, tiesa yra ta, kad tiek daug interneto svetainių, kurios šiandien yra didžiulės ir populiarios, atsidūrė ten, kur yra per „pasidaryk pats“ paieškos variklio optimizavimo pastangas ir asmens įgūdžius.

Prieš gilinantis į būdus, kuriuos galima naudoti optimizuojant paieškos variklius, naudinga įvertinti, ko iš tikrųjų ieško paieškos sistemos, ir priežastį, kodėl daugumą svetainių taip sunku pateikti.

Ko ieško paieškos sistemos?

Problema ta, kad dauguma žmonių pamiršta, kad konkurencija tarp paieškos sistemų šiandien yra tokia didelė, kad pagrindinis jų motyvas gali būti tik vienas – tapti pirmaujančia paieškos sistema ir kuo ilgiau išlaikyti šią poziciją. Gana akivaizdu, kad norėdami pasiekti šį tikslą, jie turi išlikti labai susitelkę į klientą. Paieškos klientas arba klientas yra asmuo, kuris naudoja savo mėgstamą paieškos variklį, norėdamas ieškoti įvairios informacijos. Visi nori naudoti paieškos variklį, kuris būtų kuo greitesnis ir naudingesnis, kad gautų jiems reikalingą informaciją. Tai tikrai taip paprasta. Visus politikos ir taisyklių pokyčius gali lemti tik vienas dalykas ir vienas dalykas – tapti geresniu kliento akyse.

Priimdamos sprendimą dėl jūsų puslapio reitingo, paieškos sistemos ieškos nuorodų į jūsų svetaines, o ne bet kokių nuorodų, bet kokybiškų nuorodų, tai yra  svetainių, kurių reitingas yra aukštesnis nei jūsų. Tai rodo paieškos sistemoms, kad kitos svetainės, kurias jie vertina aukštai, yra susietos su jumis, todėl esate naudinga svetainė ir nusipelnėte aukštesnio rango.

Didžiausia kliūtis gauti pakankamai gerų nuorodų į paieškos sistemas

Žmonėms dažnai patariama pateikti savo svetaines paieškos sistemoms ir aukšto reitingo katalogams. Problema ta, kad daugelis šių svetainių ima didelį mokestį už privilegiją būti jų sąraše. Pavyzdžiui, „Yahoo“ kasmet ima apie 399 EUR. už tai, kad svetainė būtų įtraukta į jų didelio srauto katalogą.

Paslaptis, kurią reikia turėti omenyje ir ko dauguma žmonių nežino, yra ta, kad daugelis iš šių svetainių, kuriose prašoma apmokėjimo, beveik iš karto ir nemokamai pateiks jūsų sąrašą, jei turėsite geros kokybės nuorodų, nukreipiančių į jūsų svetainę.

Geros kokybės nuorodos yra nuorodos iš svetainių, kurias paieškos sistema jau vertina aukštai. Daroma prielaida, kad kadangi sulaukėte pasitikėjimo balsų iš svetainių, kurias jau labai vertina paieškos sistemos, jūs taip pat būsite naudinga svetainė, kuri bus naudinga klientams, kurie naudojasi paieškos sistema. Kuo aukštesnį puslapio reitingą gausite, tai reikš geresnį matomumą paieškos sistemoje ir, žinoma, daug didesnį srautą.

Kita strategija, naudojama norint gauti kokybiškas nuorodas, yra dėti pastangas, kad jūsų svetainė būtų įtraukta į įvairius katalogus, kad būtų galima nemokamai įtraukti į sąrašą, tačiau paprastai prireiks mėnesių, kol vienas katalogas priims jūsų svetainę.

Galingas „pasidaryk pats“ paieškos variklio optimizavimo metodas

Norėdami tai padaryti, pirmiausia sukurkite savo svetainėje tinklalapį su nuorodų sąrašu. Idėja yra įtraukti nuorodas į kitas svetaines savo nuorodų puslapyje mainais už tai, kad svetainės tai padarytų už jus. Žinoma, būkite atidūs ir sutelkite savo pastangas, kad gautumėte nuorodas iš aukšto puslapio reitingo svetainių. Patartina rasti svetaines, kurios yra susijusios su jūsų produktu ar paslauga.

Paprastai, norėdami pradžiuginti paieškos sistemas, kiekviename abipusių nuorodų puslapyje turėtumėte apriboti tik 50 nuorodų.

Dauguma svetainių palaiko savo abipusių nuorodų puslapius naudodami LinkMan scenarijų iš PHPJunkYard. Šį php scenarijų galite atsisiųsti iš phpjunkyard.com. Tikrai nuostabus „LinkMan“ scenarijaus dalykas yra tai, kad jis leidžia svetainės lankytojams pridėti nuorodas iš karto po to, kai jie prideda nuorodas į svetainę savo puslapiuose. Jo menas yra tai, kad naudojant LinkMan scenarijų jums tereikia rasti norimas svetaines, pridėti jų nuorodą į savo abipusių nuorodų puslapį ir iškart galite pridėti savo nuorodą į jų.

Būkite dėmesingi, kad atitiktumėte „LinkMan“ scenarijaus reikalavimus. Vienas iš jų – nuorodų puslapyje įdėkite pranešimą, kuriame būtų nurodyta: „Pagalba nuorodų tvarkykle LinkMan 1.02 iš PHPJunkYard – nemokami php scenarijai“.

Lengvas būdas rasti aukšto puslapio reitingo svetaines

Naudodami „Linkman“ galite lengvai rasti svetaines, „Google“ ieškodami tikslios frazės; „Parengia Link Manager LinkMan 1.02 iš PHPJunkYard.” Taip pat galite pakeisti frazę, kad rastumėte svetaines naudodami ankstesnes LinkMan versijas.

Apsilankykite svetainių nuorodų puslapiuose naudodami naršyklę, kurioje rodomas jų „Google“ puslapio reitingas. Kai tik aptiksite svetainę, kurioje naudojamas „LinkMan“, turintis aukštą „Google“ puslapio reitingą, tiesiog pridėkite jų nuorodą į savo abipusių nuorodų puslapį, tada pridėkite savo nuorodą prie jų ir viskas. Tada galite pereiti ir surasti dar vieną svetainę, kurią norite susieti.

Sunku įveikti šią nuostabią, nemokamą ir momentinę paieškos sistemų optimizavimo (SEO) techniką, kuri yra greita, paprasta naudoti ir itin efektyvi.

Daugiau papasakotų SEO specialistai, kurių teikiamos SEO paslaugos yra neiksmingos ir efektyvios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *