Naujos komercinės patalpos Vilniuje

Naujos komercinės patalpos, kaip ir nauji butai Vilniuje, išsiskiria didele ir toliau augančia paklausa. Į ką atkreipti dėmesį ir kaip išsirinkti komercines patalpas, kad jos geriausiai atitiktų Jūsų poreikius?

Vietos pasirinkimas

Kur bus įrengtos patalpos yra labai svarbus aspektas. Tai gali lemti patogumą darbuotojams, klientams, svečiams: juk komercinės patalpos, kaip ir nauji butai Vilniuje, turi būti lengvai, patogiai pasiekiamos.

Jeigu ieškote patogumo ir kokybiškai įrengtų komercinių patalpų, verta pasvarstyti apie šiuos sostinės rajonus:

  • Šnipiškių mikrorajonas. Tai vieta, kur modernybė susijungia su istorine praeitimi. Šnipiškės labai patogi vieta susisiekimui su daugeliu Vilniaus rajonų, be to, verslas čia glaudžiai susiejamas su draugiška vietos bendruomene. Pėsčiomis galima pasiekti tokius svarbius strateginius taškus, kaip Vilniaus savivaldybė, Registrų centras. Naujos komercinės patalpos Šnipiškėse – patogu ir darbuotojams ir klientams.
  • Laisvės prospektas. Tai šauni lokacija biurui, nuo pagrindinių miesto arterijų ir susisiekimo taškų nutolusi vos per keliolika ar keliasdešimt minučių. Aplinkui – gerai išvystyta architektūra, patogus privažiavimas ir susisiekimas viešuoju transportu.
  • Markučiai – tai labai potenciali vieta, visai šalia Vilniaus senamiesčio, Užupio, Paupio ir kitų svarbių rajonų. Tai sparčiai kuriama nauja miesto erdvė, kuri anksčiau buvo gana primiršta. Šalia puikios lokacijos ir patogaus susisiekimo, svarbu atkreipti dėmesį, kad naujos komercinės patalpos, kaip ir naujos statybos butai Vilniuje Markučių rajone pasižymi nedidelėmis kainomis.
  • Naujamiestis – tai dar vienas naujas Vilniaus centras, kuriame sparčiai auga verslo centrai, komercinės patalpos, statomi nauji butai Vilniuje. Komercinės patalpos bet kurioje Naujamiesčio dalyje yra puikus pasirinkimas: čia kasdien juda dideli žmonių srautai, patogus privažiavimas, susisiekimas.

Į ką dar būtina atsižvelgti, kad naujos komercinės patalpos Vilniuje atitiktų Jūsų poreikius?

Tiek komercinės patalpos, tiek naujos statybos butai Vilniuje turėtų būti įsigyjami atsižvelgiant į tai, kokio ploto reikia. Jeigu bus pasirenkamos per didelio ploto patalpos, eksploatacijos išlaidos bus didesnės. Tuo tarpu per mažos patalpos lems nepatogumus darbuotojams, klientams ir verslui, todėl viską reikėtų kuo tiksliau apskaičiuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *