Kaip išgydyti lytinę potenciją?

Lytinės potencijos gydymas

Tikrai nei vienam nekiltų klausimas nuo ko priklauso vyrų gyvenimo kokybė. Į jį yra atsakyti iš ties paprasta, kadangi pasitenkinimo jausmą ir tikrą pasijautimą vyru lemia tik lytinis pasitenkinimas ir, žinoma, seksualumas. Tačiau ką daryti, jeigu vyro lytinis organas ne taip funkcionuoja kaip ankščiau, o vyras dėl to jaučiasi blogai, liūdi ir smerkia save? Kiekviena moteris turėtų padėti savo vyrui įveikti visas problemas ir nuvesti pas reikiamus specialistus tam, kad jisai vėl būtų gyvybingas ir galėtų džiaugtis savo seksualumu.

Kaip pasireiškia lytinės potencijos sutrikimai?

Lytinės potencijos sutrikimai pasireiškia varpos erekcijos pablogėjimu arba visiškos erekcijos nebuvimu, taip pat lytinio potraukio sumažėjimu, orgazmo disfunkcija. Kalbant apie erekcijos sutrikimą, tai jis yra apibūdinamas kaip nuolatinis negalėjimas išlaikyti standžios varpos, kuri yra reikalinga atlikti lytiniam aktui, taip pat jeigu jos standumas susilpnėja paties lytinio akto metu.

Ką vyrai jaučia, kai jiems sunegaluoja lytinė potencija?

Šis jausmas kiekvienam vyrui yra labai baisus, kadangi nesugebėjimas išlaikyti erekcijos ir patenkinti savo moters sukelia nevisavertiškumo kompleksą. Taip pat tai gali sukelti psichologines problemas, netgi depresiją. Depresija yra labai rimta liga, todėl norint ja nesusirgti, reikėtų dėl savęs labai pasistengti.

Kas blogina vyrų lytinę gyvenimo kokybę?

  1. Fizinis neveiklumas ir sėdėjimas vienoje vietoje – tai tikrai pablogina vyrų lytinę gyvenimo kokybę. Lytinės potencijos gydymas – fizinių pratimų darymas kiekvieną dieną, aktyvus gyvenimo būdas.
  2. Žalingų įpročių turėjimas. Rūkymas, dažnas alkoholio vartojimas, apie narkotikus net neverta kalbėti, sukelia įvairias ligas, taip pat pablogina vyrų potenciją.
  3. Ligos. Bet kokia liga, net ir pati mažiausia, gali pakenkti žmogui, todėl reikia rūpintis savimi, tinkamai maitintis ir stengtis suteikti savo organizmui visų reikiamų vitaminų.
  4. Nuolatinis stresas ir nervai turi įtakos lytiniam gyvenimui.

Lytinės potencijos gydymas

Lytinės potencijos gydymas yra ne lengva netgi daug laiko reikalaujanti procedūra, tačiau veiksminga. Tikriausiai pats pagrindinis dalykas, kaip ir buvo minėta ankščiau – fizinių pratimų atlikimas. Yra netgi keletas specialių pratimų, kurie pagerina vyrų lytinį gyvenimą ir erekcijos kokybę. Tačiau, jeigu fiziniai pratimai nepadeda, būtina kreiptis pas urologą, kuris geriausiai nustato lytinio gyvenimo sutrikimo priežastis ir paskiria gydymą.

Pagal: http://www.manomedicina.lt/category/seksualine-sveikata/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *