Drabužių berniukams pasirinkimas nepriklauso nuo mados?

drabužiai berniukams

Aprangos parduotuvės pasirinkimas

Kuo mus patraukia viena ar kita parduotuvė? Atsakymų gali būti visokių – ir trumpų, ir ilgų, ir įdomių, ir nelabai. Vienas iš neabejotinai svarbių dalykų yra asortimentas. Jis platus ar, atvirkščiai, skurdus? Jeigu domitės, ar drabužiai berniukams yra plataus, ar skurdaus asortimento dalis, kviečiame skaityti toliau.

Skirtingi pirkiniai ir jų sąrašai

Apranga skirstoma į įvairias kategorijas. Mergaitiška ir berniukiška, vyriška ir moteriška. Parduotuvėje randama tiek oficialesnių, tiek laisvalaikiui tinkamų stilių drabužių. Jeigu per dieną prekyvietės duris praveria trisdešimt pirkėjų, vargu ar visi ieško to paties. Įsivaizduokime:

Iš trisdešimties pirkėjų penkiolika (t. y. pusė) tik apsižvalgo ar ką nors pasimatuoja, o kiti žmonės šį tą įsigyja. Kiekvieno pirkiniai skirtingi:

 1. Mėlyni džinsai.
 2. Marga kepurė ir balti marškinėliai.
 3. Rudos kelnės ir melsvi marškiniai.
 4. Dryžuotas megztinis.
 5. Juoda striukė.
 6. Pilkas kostiumas.
 7. Raudonas aklaraištis.
 8. Mėlynos kojinės.
 9. Juodas paltas ir geltona kepurė.
 10. Žali džinsai, spalvoti marškinėliai ir rusvas švarkas.
 11. Treji marškiniai (balti, žalsvi, mėlyni su pilkais taškeliais) ir dvejos juodos kelnės.
 12. Geltonas megztinis ir rudos pirštinės.
 13. Rausvos kojinės ir rudas šalikas.
 14. Du balti megztiniai ir baltai juodai dryžuota suknelė.
 15. Juodas sijonas.

Atrodo, kalbame apie tą patį – apie drabužius. Tačiau kiek skirtumų! Dabar įsivaizduokime nedidelę parduotuvėlę, kurioje šiandien apsilankė devyni žmonės. Jų pirkiniai taip pat bus nevienodi. Tarkim, kad vienas asmuo nieko neišsirinko. Kokie galėtų būti kitų aštuonių pirkėjų pasirinkimai? 1. Striukė ir kelnės. 2. Marškinėliai. 3. Sportinis kostiumas. 4. Švarkas ir marškiniai. 5. Trys suknelės ir pėdkelnės. 6. Šortai. 7. Džinsinis švarkas ir kelnės. 8. Liemenė.

Ką reiškia mada?

Gal žmonės išsirenka todėl, kad asortimentas yra platus? Žinoma, tai logiška. Derėtų pasakyti, kad kai kuriose parduotuvėse siūloma, pavyzdžiui, dalykinė apranga, o kitose tematika įvairi. Arba prekiaujama tik sportiniais drabužiais. Beje, tiek kalbant apie dalykinius, tiek apie sportinius drabužius nesvetima mados tema. O drabužiai berniukams ar mergaitėms – kiek kitoks klausimas. Kodėl? Štai kaip yra: perkant vaikiškus drabužius taip nesivaikoma madų. Ne tik dėl išaugimo (perkant suvokiama, kad megztinis ar kitas daiktas laikui bėgant bus išaugtas), bet ir dėl prioritetų perdėliojimo. Juk kūdikiui nerūpi, ar drabužėlis atitinka naujausias mados pasaulio tendencijas. Svarbu patogumas, gera savijauta.

Bent iš dalies galima teigti, kad drabužiai berniukams nėra didžiausia mados pasaulio aktualija. Tačiau gamintojai vis vien stengiasi pasiūti tokią aprangą, kuri atrodytų estetiškai. O prekyvietėse asortimentas neretai stebinantis. Tėvai tikisi, kad reikės rinktis iš kelių prekių, bet paaiškėja, kad pasiūla nei kiek nekukli. O kuo gausesnis pasirinkimas, tuo didesnė tikimybė rasti tinkamą drabužį. Jeigu kainos priimtinos, įsigyjama ir daugiau. Pavyzdžiui, nors planuojama nupirkti kelnes, iš tiesų įsigyjama pora ar trejetas drabužių.

Patogu, nebrangu – vadinasi, puiku!

O kurgi apsipirkti patogiai ir neišleisti visko iki paskutinio cento? Užsukite į https://www.pasaulisdelne.lt/drabuziai-berniukams. Rasite dėmesio vertų drabužių dėmesio vertomis kainomis. Nemeluojama – dėmesio tikrai verta.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *