Drabužių berniukams pasirinkimas nepriklauso nuo mados?

Drabužių berniukams pasirinkimas nepriklauso nuo mados?

drabužiai berniukams

Kuo mus patraukia viena ar kita parduotuvė? Atsakymų gali būti visokių. Vienas iš neabejotinai svarbių dalykų yra asortimentas. Jis platus ar, atvirkščiai, skurdus? Jeigu domitės, ar drabužiai berniukams yra plataus, ar skurdaus asortimento dalis, kviečiame skaityti toliau.

Apranga skirstoma į įvairias kategorijas. Mergaitiška ir berniukiška, vyriška ir moteriška. Parduotuvėje randama tiek oficialesnių, tiek laisvalaikiui tinkamų stilių drabužių. Jeigu per dieną prekyvietės duris praveria trisdešimt pirkėjų, vargu ar visi ieško to paties. Įsivaizduokime:

Iš trisdešimties pirkėjų penkiolika (t. y. pusė) tik apsižvalgo ar ką nors pasimatuoja, o kiti žmonės šį tą įsigyja. Kiekvieno pirkiniai skirtingi:

 1. Džinsai.
 2. Kepurė ir marškinėliai.
 3. Kelnės ir marškiniai.
 4. Megztinis.
 5. Striukė.
 6. Kostiumas.
 7. Kaklaraištis.
 8. Kojinės.
 9. Paltas ir kepurė.
 10. Džinsai, marškinėliai ir švarkas.
 11. Treji marškiniai ir dvejos kelnės.
 12. Megztinis ir pirštinės.
 13. Kojinės ir šalikas.
 14. Du megztiniai ir suknelė.
 15. Sijonas.

Atrodo, kalbame apie tą patį – apie drabužius. Tačiau kiek skirtumų! Dabar įsivaizduokime nedidelę parduotuvėlę, kurioje šiandien apsilankė devyni žmonės. Jų pirkiniai taip pat bus nevienodi. Tarkim, kad vienas asmuo nieko neišsirinko. Kokie galėtų būti kitų aštuonių pirkėjų pasirinkimai? 1. Striukė ir kelnės. 2. Marškinėliai. 3. Sportinis kostiumas. 4. Švarkas ir marškiniai. 5. Trys suknelės ir pėdkelnės. 6. Šortai. 7. Džinsinis švarkas ir kelnės. 8. Liemenė.

Gal žmonės išsirenka todėl, kad asortimentas yra platus? Žinoma, tai logiška. Derėtų pasakyti, kad kai kuriose parduotuvėse siūloma, pavyzdžiui, dalykinė apranga, o kitose tematika įvairi. Arba prekiaujama tik sportiniais drabužiais. Beje, tiek kalbant apie dalykinius, tiek apie sportinius drabužius nesvetima mados tema. O drabužiai berniukams ar mergaitėms – kiek kitoks klausimas. Kodėl? Štai kaip yra: perkant vaikiškus drabužius taip nesivaikoma madų. Ne tik dėl išaugimo (perkant suvokiama, kad megztinis ar kitas daiktas laikui bėgant bus išaugtas), bet ir dėl prioritetų perdėliojimo. Juk kūdikiui nerūpi, ar drabužėlis atitinka naujausias tendencijas. Svarbu patogumas, gera savijauta.

Bent iš dalies galima teigti, kad drabužiai berniukams nėra didžiausia mados pasaulio aktualija. Tačiau gamintojai vis vien stengiasi pasiūti tokią aprangą, kuri atrodytų estetiškai. O prekyvietėse asortimentas neretai stebinantis. Tikimasi, kad reikės rinktis iš kelių prekių, bet paaiškėja, kad pasiūla nei kiek nekukli. O kuo gausesnis pasirinkimas, tuo didesnė tikimybė rasti tinkamą drabužį. Jeigu kainos priimtinos, įsigyjama ir daugiau. Pavyzdžiui, nors planuojama nupirkti kelnes, iš tiesų įsigyjama pora ar trejetas drabužių.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.