Vestuvių jubiliejai

vestuvėsSukurti darnią šeimą ir ilgai išbūti santuokoje nėra lengva – šeimos kūrimas ir tyra meilė nėra joks vienadienis darbas – tai daugelio metų darbo vaisius, kuris vis auga ir tik labiau žydi, niekada nevysta, jeigu jūs niekuomet jo neapleidžiate. Taigi, labai svarbu, kad surastumėte, kiek daug pasiekėte per savo santuokinius metus ir kaip svarbu neapleisti to, ką jau turite. O kad ir toliau galėtumėte vertinti savo santuokos pasiekimus, jums tikrai ne pro šalį audringai atšvęsti vestuvių metines. Pirmuose dviejuose straipsniuose aprašėme vestuvių jubiliejus iki kuomet sutuoktiniai kartu išgyvena 25 metus. Tačiau, toliau šventės tik dar gražėja, tad verta pakalbėti ir apie tai, kas vyksta po to.

Kuomet kartu santuokoje pragyvensite jau 35 metus, bus švenčiamos perlinės vestuvės. Perlai yra laikomi laimės bei derliaus simboliu. Vadinasi, per tiek metų jūs ne tik pasėjote laimę vienas kitam, tačiau ir užauginote puikų derlių – turite nuostabių vaikų, kurie galbūt per tuos metus jau suaugo ir taip pat sukūrė savo šeimas bei atnešė jums anūkų – dar daugiau laimės į jūsų šeimą. Perlinėmis šios vestuvės laikomos dar ir todėl, kad perlai yra tobulo suderinamumo ir tobulos harmonijos simbolis – juk iš gausybės perlų galima išnerti pačius gražiausius karolius, o tie gražiausi karoliai ir yra jūsų laiminga santuoka.

Nelabai svarbu, kokias dovanas išrinks jūsų svečiai, tačiau pakankamai svarbu, kad jos būtų perlinio atspalvio – rožinės, juodos ir baltos spalvos. Tokie yra tikrieji perlai, o jūsų santuoka yra tikrasis tyros meilės ir supratingumo pavyzdys, tad jūsų svečiai taip pat turėtų pasistengti jums įtikti!

Drobinės arba koralinės vestuvių metinės bus švenčiamos, kuomet jūsų santuoka sulauks 35 metų. Tokia proga svečiai sutuoktiniams dažniausiai parūpina ką nors iš šių minėtų medžiagų: tai gali būti rankšluosčiai, staltiesės, praktiški dalykėliai jūsų namams. Šios vedybų metinės įprastai yra švenčiamos gerokai kukliau, negu aukščiau minėtos perlinės vestuvės.

40 metų jubiliejaus proga – rubininės metinės. Rubinas yra toks akmuo, kuris simbolizuoja aistrą, ugnį, liepsnojančią meilę. Reikia prisiminti, kad jūsų meilė taip smarkiai suliepsnojo, kad galėjote kartu pragyventi keturiasdešimt nuostabių metų ir gyvenate toliau. Kuriate savo liepsnojančios meilės židinį ir su kiekviena diena vis labiau jaučiate, kad esate vienas pilnavertis dvasinis kūnas. Dažniausiai, tokios metinės yra švenčiamos draugų, artimųjų, giminaičių būryje, žinoma, nereikia apsieiti ir be vaikų ir anūkų.

Pagal tradicijas, per rubinines vestuves į sutuoktinių vedybinius žiedus buvo įstatomi rubinai, taip simbolizuojantys jų negęstančią meilę ir vaisingą santuoką. Svečiai per šią šventę dažniausiai dovanoja gana stambias dovanas – brangius paveikslus, baldus, techniką ar ką nors kitą, kas tikrai reikalinga sutuoktiniams. Jeigu pragyvenote 40 metų kartu, jūs tikrai nusipelnėte audringai ir iškilmingai tai atšvęsti, tad nepamirškite, kad rubininės vestuvių metinės jums turi būti be galo smagios, tačiau neapmirškite ir gilesnės jos prasmės – tai jūsų kartu įveikto kelio įvertinimas ir didžioji gyvenimo šventė.

Norite sužinoti, kokios vedybų metinės laukia po rubininių vestuvių? Tuomet skaitykite ketvirtąją mūsų straipsnio apie vestuvių jubiliejus dalį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *