Vandens batutų parkų siūlomos pramogos – puikus poilsis visai šeimai

Nors manoma, jog vandens pramogos yra išskirtinai vasaros sezono teikiami malonumai, visgi vandens batutai populiarūs bet kuriu metų laiku. Jeigu šiltuoju metų sezonu vandens teikiamai džiaugsmai galime pasimėgauti paplūdimiuose ar prie ežero krantų, tai šaltesniu oru vis daugiau lankytojų pritraukia vandens batutų parkas. Jeigu dar nesate išmėginę tokios veiklos, atsakysime į keletą esminių klausimų, kurie domina vandens batutų parkų lankytojus, ypač naujokus.

Pirmiausia apie tai, kas apskritai yra vandens batutų parkas. Tai pramoginė veikla ant vandens, kuri leidžia pasimėgauti maudynėmis vandenyje derinant su pramogomis ant vandens batutų. Dažniausiai vandens batutų parkuose galima rasti labai skirtingo sudėtingumo kliūčių ruožus: nuo pačių paprasčiausių, skirtų mažamečiams vaikams, iki ganėtinai sudėtingų, reikalaujančių bent šiokios tokios patirties. Į minėtus kliūčių ruožus paprastai įeina vandens čiuožyklos, supynės, įvairiausios kliūtys ir tokių populiarių žaidimų kaip, sakykim, tinklinis aikštelės.

Kitas svarbus klausimas, dominantis vandens batutų parkų lankytojus – ar tai saugi pramoga ir ar ji tinka vaikams? Atsakome – be abejonės, tai saugu, o vaikams tikrai suteiks nepakartojamus įspūdžius. Visi parko lankytojai yra aprūpinami liemenėmis, nežiūrint nei amžiaus, nei vandens pramogų patirties. Beje, vaikai iki 12 metų paprastai įleidžiami tik su suaugusiųjų priežiūra. Taip pat, vietoje budi patyrę gelbėtojai, kurie tikrai neleis įvykti jokiems nemaloniems nutikimams ant vandens.

Labai dažnas klausimas – ar reikalingas specialus pasiruošimas planuojant pramogas su vandens batutais? Specialaus pasiruošimo išties nereikia, tačiau, kad pramogos ant vandens batutų teiktų daugiau gerų įspūdžių, pageidautina bent minimalūs plaukimo įgūdžiai. Kad praleistas laikas vandens batutų parke nevirstų stresine situacija, patartina atvykti bent 30 min iki užsakytos pramogos laiko. Taip turėsite galimybę ramiai išklausyti instrukcijas ir saugaus elgesio taisykles bei užsidėti visas apsaugines priemones.

Galiausiai, vandens batutų parkas yra puiki erdvė išsinuomoti įvairiausiems renginiams bei bet kokioms kitoms progoms. Tai gali tapti puikia vieta suorganizuoti vaikų gimtadienį,  mergvakarį, bernvakarį, gimtadienio, sužadėtuvių šventę ar netgi solidaus jubiliejaus paminėjimą. Pagal individualius pageidavimus  jums bus sukurta privati erdvė arba netgi galėsite išsinuomoti visą vandens batutų  parką. Jeigu ypatingą dėmesį skiriate saugumui, galėsite užsisakyti instruktorių paslaugas. Tad po sočių vaišių visi svečiai galės pasimėgauti vandens pramogomis ir, tuo tarpu, jaustis visiškai saugiai. To derėtų nepamiršti, kai susibūrime dalyvauja vaikai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *