Segmentines tvoros su privatumo juosta

tvora

Turint gyvenamąjį namą su nuosava valda, pirmasis dalykas, kuriuo turime pasirūpinti yra tvora. Juk savo privačią teritoriją būtina aptverti ne tik dėl privatumo, jaukumo, bet ir dėl saugumo. Lietuvoje ne tik gyvenamųjų namų, bet ir įmonių ar komercinių patalpų aptvėrimui dažniausiai naudojamos segmentinės tvoros. Šios tvoros gaminamos iš vielos strypų, segmentus tvirtinant prie stulpų. Užsisakyti kokybišką segmentinę tvorą ar pasikonsultuoti su šios srities specialistais galite čia: http://www.kiemoprojektai.lt/lt/tvoros/segmentines-tvoros.htm. Pastaruoju metu segmentinės tvoros dažnai montuojamos su privatumo juosta. Aptarkime, šio tvoros  priedo savybes ir privalumus.

  • Paskirtis

Privatumo juosta tvoroje atlieka net kelias funkcijas. Pirma, ji apsaugo nuo aplinkos poveikio – vėjo, sniego, saulės spindulių, garso. Tvoroje esant privatumo juostai, namo kieme žymiai silpniau bus juntami vėjo gūsiai, sniego pustymas bei triukšmas. Kita juostos funkcija – privatumo išsaugojimas kieme. Kadangi segmentinės tvoros yra permatomos, privatumo juostos sukuria uždaros tvoros aplinką ir apsaugo nuo nepageidaujamų žvilgsnių.

  • Medžiaga

Privatumo juostos gaminamos iš tvirto, biologiškai įrančio gamtoje, ekologiško polipropileno. Ši medžiaga taip pat pasižymi atsparumu ultravioletiniams saulės spinduliams. Dėl šių savybių privatumo juostos yra ilgaamžės, net veikiant klimato veiksniams, neskilinėja, neblunka ir kitaip nesideformuoja.

  • Montavimas

Privatumo juostų montavimas yra visiškai paprastas ir nereikalaujantis jokių įrankių. Vadovaujantis instrukcija, juostos yra įtvirtinamos tarp tvoros vielų.

  • Pasirinkimas

Privatumo juostos skiriasi savo pločiu. Dažniausiai naudojamos 190 mm, 95 mm ir 47,5 mm pločio juostos. Pasirinkti tinkamą rūšį reikia atsižvelgiant į segmentinę tvorą. Taip pat galima rinktis iš keletos spalvų, derinant juostos spalvą prie segmentinės tvoros ir kitų kiemo detalių dizaino.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *