Visad populiarios kelionės į Turkiją

Ketinate išvažiuoti pailsėti, tačiau dar nenusprendėte kur? Vilioja šilti kraštai ir dangiški paplūdimiai? Mėgstate šilumą ir egzotiką? Kelionės į Turkiją yra dažniausias tokių žmonių kaip Jūs pasirinkimas. Į šį rojaus kampelį kasmet beveik be pertuakos traukia begalės turistų. Dėl savo palankaus klimato, gražios gamtos ir daugybės pramogų, Turkija jau seniai tapo vienu populiariausių kurortų ne tik tarp Lietuvos turistų.

Antalija

Tai pačio didžiausio Turkijos kurortinio regiono centras. Didelis ir ištobulintas miestas turistams siūlo ne tik savo balto smėlio paplūdymius, bet ir daugybę kitų viliojančių pramogų. Čia gausu restoranų, kavinių, pramogų parkų, naktinių klubų. Antaliją renkasi ne tik siautulingai nusiteikę turistai, tačiau ir besidomintys šalies kultūra bei tradicijomis. Antalija alsuoja Turkijos istorija, visos kavinės ir barai įrengti tautiniu stiliumi. Būtent dėl Antalijos siūlomų įvairių atrakcijų turistams, keliones i Turkija dažnai prasideda nuo šio kurorto.

Kušadasis

Žymus Turkijos kurortas. Tai prestižinis kurortas, kuriame įsikūrę prabangūs Turkijos viešbučiai. Prestižiniai restoranai, didžiulės parduotuvės Kušadase turistams suteikia galimybę praleisti savo atostogas karališkai. Tačiau be prabanagių pramogų, labiausiai Kušadasis garsėja savo istorija. Čia per tūkstančius metu yra gyvenusios pačios įvairiausios tautos ir gentys: kryžiuočiai, getai, osmanai, persai, bizantiečiai, graikai, romėnai. Iki šių dienų yra išlikę įspūdingi architektūros paminklai, bylojantys senuosius laikus. Vienas iš tokių – Artemidės šventovė, kadaise laikyta vienu iš septynių pasaulio stebuklų.

Apskritai kelionės į Turkiją yra tarsi kelionės į senovę. Visas šis turistų pamėgtas kurortas byloja apie senuosius laikus. Čia ne tik egzotinė gamta, bet ir daugybė turistus masinančių vietų. Įvairios senoviškos šventovės, tvirtovės, pilys, kapavietės ir kiti architektūros statiniai tiesiog stebina savo išmone. Įvairios istorinės paslaptingos vietos traukia turistus apsilankyti šiame egzotiniame krašte. Mėgstantiems turiningas, šiltas ir aktyvias atostogas, Turkija – puikus pasirinkimas. Šioje šalyje sau pramogų ras ir besidomintys religija, istorija ir tie, kurie ruošiasi triukšmingai bei turiningai atostogauti. Turkijos kurortai taip pat siūlo daug pramogų ir užsiėmimų vaikams, tad čia galima atostogauti ir su visa šeima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *