Biuro stalai: kaip išsirinkti gerą ofiso stalą?

stalai

 

Renkantis biuro stalą sau ar visai įmonei labai svarbu atsižvelgti į verslo pobūdį, biuro erdvę ir kiekvieno darbuotojo poreikius bei komfortą. Ar jūsų darbuotojams reikalinga nedidelė erdvė trumpam kompiuterio naudojimui, o gal biuro stalai turės sutalpinti raštinės reikmenis, kelis monitorius, dokumentus ir klaviatūrą? Kiek darbuotojų dirbs vienoje erdvėje – galbūt jums bus reikalingi stalai su pertvarom?

Biuro stalo ergonomika. Ergonomika yra darbo aplinkos tyrimas, kuriame atsižvelgiama į darbuotojo poreikius, priklausomai nuo jo pareigų. Kad darbo vieta būtų optimali darbuotojų sveikatos atžvilgiu, svarbu, kad darbo stalas atitiktų ergonomikos standartus. Baldų gamybos profesionalai iš įmonės reikejovakar.lt, kuri specializuojasi itin skubioje ofiso baldų gamyboje (1-3 dienos) nurodo, kad stalai turi atitikti tam tikrus reikalavimus:

Tarpas kojoms. Standartiniai ofisiniai stalai paprastai yra apie 76 cm aukščio. Šis aukštis yra tinkamiausias, nors pasitaiko specifinių atvejų, kai reikalingi kitokio aukščio darbo stalai (jei darbuotojo ūgis stipriai nukrypsta nuo vidutinio ūgio).
Erdvė už stalo. Prieš rinkdamiesi stalus, apsvarstykite, kiek yra vietos biure. Idealiu atveju darbuotojui turėtų tekti apie 107 cm vietos už stalo, kad tilptų kėdė ir pakaktų erdvės minimaliam judėjimui.
Darbinė erdvė. Stalviršis turi būti pakankamai didelis, kad sutalpintų darbui reikalingą įrangą, darbo priemones, dokumentus ir kt. Todėl būtina atsižvelgti į tai, koks darbo pobūdis vyrauja, kokias užduotis atlieka darbuotojai.
Klaviatūros aukštis. Klaviatūra, dedamas ant stalo, dažnai sukelia diskomfortą, nes užima papildomą darinį paviršių. Geriausias sprendimas šiuo atveju yra stalai su specialiu klaviatūros padėklu, montuojamu standartiniame aukštyje.
Papildomi stalų komponentai. Tai įvairūs stalčiai, papildomos lentynėlės ar kt. komponentai, išplečiantys darbo zoną arba suteikiantys erdvės darbo reikmenų laikymui. Reikejovakar.lt specialistai pastebi, kad kartais biurų darbuotojai gavę užsakytus stalus ir pradėję dirbti, supranta, kad tikriausiai praverstų dar keletas papildomų stalčių. Reikejovakar.lt tokiu atveju per 1-3 dienas iš ruošinių pagamina papildomus komponentus, atitinkančius kitų biuro baldų stilių. Lygiai taip pat įmonė per 1-3 dienas papildo biurą ofiso stalais, jei į darbą skubiai priimamas naujas darbuotojas.

Reikejovakar.lt yra biuro baldus gaminanti įmonė, galinti skubiai pagaminti baldus pagal užsakymą jūsų įmonei. Kaip kompanijos vardas nurodo, baldai pagaminami ne šiaip „skubiai“, o ypatingai skubiai: užsakę baldus, juos turėsite vos per 1-3 darbo dienas. Be to baldai bus pagaminti, atsižvelgiant į jūsų įmonės profilį ir poreikius, biuro dydį ir kt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *