Naujas pirkinys – vandens tiekimo siurbliai

Vos tik namuose vanduo suprastėja arba pablogėja jo kokybė, skubame aiškintis, kas ne taip ir kaip tokias klaidas ištaisyti. Norisi tiek gerti, tiek ir buityje naudoti kokybišką ir stabiliai, užtikrintai mums teikiamą gyvyės šaltinį. Būtent tokiu jis įvardijamas daugelyje mokslinių straipsnių.

Lietuvoje centralizuotas vandens tiekimas išvystytas kuo puikiausiai, tad ar visgi Jūsų pirkinių sąraše turi atsirasti vandens tiekimo siurbliai? Gyvenantys nuosavuose namuose dažnai pasirūpina, kad siurbliai būtų su hidroforu. Toks vandens išgavimas yra vienas iš patogiausių ir populiariausių būdų. Tame yra daug pliusų ir tam tikrų niaunsų.

  • Jums tikrai patiks sąlyginai nedidelė įrengimo kaina.
  • Sistemos montavimas yra patogus ir paprastas.
  • Daug laiko nereikalaujanti eksploatacija.
  • Vandens tiekimo būdas bus visada patikimas.
  • Pradžiugins mažos energijos sąnaudos.
  • Labai didelis darbo našumas ir efektyvumas.
  • Galite patys nesudėtingai palaikyti ir keisti slėgį sistemoje.
  • Pagal poreikį galima pritaikyti skirtingo tūrio išsiplėtimo indus.

Jeigu nusprendėte, kad vandens tiekimo siurbliai Jums yra aktualūs, teks išsirinkti tinkamiausią Jūsų namui. Visų pirma turite nuspręsti ir išsiaiškinti, kokio siurblio norite bei kokia Jūsų namo vandens sistema. Pastarajai aktualūs klausimai, ar Jūsų išsirinktas siurblys bus panardintas į šulinį, ar pastatytas sausoje patalpoje; galbūt siurbliui tereiks sukelti tik papildomą slėgį iš miesto tinklo, o gal siurblys turės vandenį siurbti iš šulinio.

Žinokite, kad vandens tiekimo siurblio parinkimui yra reikalingi du pagrindiniai parametrai: slėgis ir debitas. Slėgiui nustatyti Jūsų tikslas bus skaičius, nurodantis kokį slėgį turi sukelt siurblys, kad iš krano normalia srove bėgtų vanduo. Paprastai tai apribrėžiama kaip metrai vandens stulpo. Antrasis siurblio parametras – debitas, kitaip gali būti vadinamas srautu. Debitas parodo pratekantį vandens kiekį. Standartiniam indvidualiam gyvenam namui jis dažniausiai būna 1,5-2 m3/h. Šiuos skaičiavimus, jei tik sugebate, galite atlikti patys, arba šiuos darbus galite patikėti vandentiekio dalies projektuotojams. Vandens siurblius parduodantys konsultantai padės Jums išsirinkti pačią tinkamiausią sistemą, todėl ilgai nedvejoję susisiekite konsultacijai ir lengvai bei greitai išsirinkite vandens tiekimo siurblį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *