Kodėl nesilaiko priauginti nagai?

manikiuras

Tikriausiai ne viena meistrė ar nagus prisiauginusi moteris yra patyrusi, kad priauginti nagai tiesiog nukrenta. Kitoms moterims nesilaiko net ir gelinis ar kitoks, kad ir paprastas, nagų lakas. Vienareikšmiškai atsakyti, kodėl taip nutinka, kartais iškart nėra galimybės. O priežastys gali būti net kelios.

Štai viena iš jų, beje, pasitaikanti rečiau – tai organizmo atmetimo reakcija. Kartais tai pasireiškia tuo, jog organizmas atmeta vieną ar kitą medžiagą, kartais tik tam tikros firmos produktus. Sakoma, jog atmetimą gali įtakoti ir skydliaukės problemos arba kiti endokrininės sistemos sutrikimai. Taigi, jeigu anksčiau viskas buvo gerai, o staiga nagai ėmė kristi, gali būti, jog meistrė pakeitė nagų priemones, o gal verta pasitikrinti sveikatą.

Kita priežastis, kuri dažniau pasitaiko tarp nepatyrusių manikiūro specialistų – tai netinkamas nago paruošimas. Nagų priauginimui tai yra labai svarbu. Visų pirma, reikalinga tinkamai pašalinti seną medžiagą, tuomet pašiaušti ir būtinai dehidratoriumi pašalinti iš nago drėgmę. Patepus šiuo skysčiu, nagas turėtų tolygiai tarsi pasidengti šerkšnu. Jeigu matoma, jog kai kuriose vietose taip nenutiko, nago paruošimą reikėtų dar kartą pakartoti. Kitu atveju gali būti, jog nagas nesilaikys, atšoks arba visai nukris. Be to, po atšokimu kaupiasi drėgmė ir nešvarumai.

Na ir dar viena iš priežasčių, kodėl nesilaiko gelinis nagų priauginimas – tai tam tikros firmos priemonės. Kartais klientei pakeitus nagų meistrę, meistrei pakeitus priemonių liniją ar tam tikrus produktus, nagai laikosi prasčiau. Jeigu priauginti nagai ėmė kristi nei iš šio, nei iš to, reikėtų atkreipti dėmesį, kas pasikeitė priemonėse – bazė, gruntas ar kitos nagų priauginimo priemonės https://www.groziui.lt/manikiurui-ir-pedikiurui/nagu-priauginimo-priemones. Gali būti, jog nagų meistrei teks vis dėlto taikytis prie klientės poreikių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *