Kampinės vonios pranašumai ir trūkumai

Vienas svarbiausių kampinės vonios privalumų – galimybė šią vonią montuoti net ir nedideliame vonios kambaryje, efektyviai išnaudojant laisvą plotą. Vis dėlto, tai ne vienintelis pranašumas, kuriuo gali girtis kampinė vonia. Iš tiesų šios vonios neretai pasirenkamos dėl išskirtinio savo dizaino, kas leidžia vonios kambariui suteikti daugiau unikalumo.

kampinė vonia

Didesnė talpa ir daugiau patogumo

Kadangi kampinės vonios yra netaisyklingos formos, jos yra talpesnės, lyginant su įprastomis stačiakampėmis voniomis. Be to, reikėtų žinoti, kad augant kampinių vonių populiarumui, jų gamintojai neapsiriboja tradiciniu puslankiu ir siūlo įvairios konfigūracijos sprendimus: asimetrines, trikampes, trapecines vonias. Priklausomai nuo modelio ar pirkėjų poreikių, tokios vonios gali būti papildomos įvairiais privalumais, sumontuojant sėdynes, porankius, galvos atramas ir pan. Neretai kampinės vonios tampa išskirtinio dizaino sprendimu, sukuriant unikalią, patogią ir komfortišką erdvę maudynėms.

Platus medžiagų pasirinkimas

Kaip ir įprastos, kampinės vonios gali būti gaminamos iš plieno, akmens masės, akrilo. Kiekviena medžiaga turi savų privalumų ir trūkumų, pvz., plieno vonios vertinamos dėl savo ekonomiškumo, akmens masės vonios yra itin patvarios ir atsparios dėvėjimuisi, akrilo vonios pasirenkamos dėl optimalaus kainos ir kokybės santykio. Tačiau, žinoma, vertinant privalumus, reikia susitaikyti ir su tam tikrais trūkumais. Akmens masės vonios yra gana sunkios, todėl jų montavimas gali sukelti rūpesčių, plieno vonios negali ilgą laiką išlaikyti temperatūros, o bėgantis vanduo kelia didelį triukšmą. Akrilo vonios, nors ir kainuoja mažiau, negali užtikrinti itin aukštų patvarumo ir ilgaamžiškumo rodiklių.

Kampinės vonios trūkumai

Kaip ir minėjome, paprastai kampinė vonia yra siejama su maža erdve. Nemaža dalis žmonių mano, kad dailus, prabangiai atrodantis vonios kambarys privalo turėti didelę, klasikinę vonią, kuri reprezentuoja gerą skonį. Be to, stačiakampės vonios perkamos ir mažesniam vonios kambariui, kadangi ji leidžia sumontuoti dušo sienelę, kas yra itin patogu, norint turėti „du viename“. Tuo tarpu su kampine vonia šis sprendimas tampa gerokai sudėtingesnis. Jei vis dėlto norėsite sumontuoti sienelę ant kampinės vonios, visų pirma pasitarkite su pardavėju, kadangi dėl vonios linkių ne visi modeliai turi tokią galimybę. Be to, ne visos kampinės vonios turi pritaikytą apdailos plokštę, o dėl jų linkių jas gali būti sudėtinga sumontuoti ne tik jums, bet ir meistrams, todėl būtina pasikonsultuoti su šios srities ekspertais, kurie padės surasti jums tinkamiausią sprendimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *