Kaip pasirinkti tinkamą spintą?

SpintosSpintos turi derėti ne tik prie kambario sienų, bet ir prie viso kambario dizaino – neskoningai parinktos spintos labai krinta į akis. Dabar iš didžiulio baldų asortimento galima išsirinkti bet kokios spalvos ir medžiagų spintą. Vis tik ją renkantis geriausia pasikonsultuoti su pardavėjais ir baldų atstovų specialistais. Jie, turėdami daug patirties, užduos jums klausimus, į kuriuos atsakius geriausiai paaiškės, kokie yra jūsų poreikiai, ir tuomet išrinks geriausiai jūsų lūkesčius atitinkančius variantus.

Vis tik keli klausimai yra bendri ir į juos galite patys atsakyti sau dairydamiesi prekių internetu, iš anksto numatydami bent kelis kriterijus, pagal kuriuos atsirinktumėte tam tikras spintas, o kurias iš karto atmestumėte.

Jeigu jums svarbiausias kriterijus yra kaina, tai gali kiek apriboti pasirinkimą, bet vis dėlto dabar nėra sudėtinga rasti ir labai kokybiškų baldų priimtina kaina. Svarbiausia yra rasti patikimą pardavėją, nes iš tiesų būna ir tokių, kurie kainas užkelia neadekvačiai savo prekių kokybei.

Antra, pagal savo kambario išmatavimus galite rinktis spintą su atveriamomis arba stumdomomis durimis. Spintos su stumdomomis durimis yra labai populiarios, nes jos sutaupo daug erdvės, jas galima patogiai naudoti miegamuosiuose, kurie įprastai yra mažesni nei kiti kambariai, o drabužiai visgi įprastai yra laikomi miegamajame.

Trečia, peržiūrėkite, kiek įprastai daiktų laikote spintoje, o kurie vis niekaip neranda sau vietos kambaryje. Modernios spintos turi daugybę laikiklių, skyrelių, lentynų, pakabų ir kitų pridėtinių detalių, kurios padeda laikyti įvairiausius daiktus tvarkingai ir sutalpinti jų daug daugiau nei senų modelių spintose.

Jeigu visus šiuos kriterijus išvardysite specialistams, jie tikrai žinos, kokias spintas jums pasiūlyti, o iš atrinktų variantų su dizainerių pagalba jau beliks parinkti geriausius spalvinius derinius ir spintos dizainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *