Aviabilietai

Aviabilietai suteikia žmonėms galimybę pačiu patogiausiu – oro – keliu aplankyti beveik visus, net sunkiausiai pasiekiamus pasaulio kampelius. Juk būtent faktas, kad šiuo metu visi eiliniai piliečiai turi galimybę priimtinomis sąlygomis keliauti lėktuvu – dabar aviabilietai toli gražu nėra vien tik ant aukščiausio visuomenės laiptelio stovinčių asmenų privilegija – pasaulį kiekvienam žmogui padarė labiau priimtiną, atviresnį ir, žinoma, geriau pažįstamą. O juk dar visai neseniai, kuomet visiems patogi bei priimtina oro linijų paslaugų galimybė atrodė tokia pat neįtikėtina, kaip ir, pavyzdžiui, tikro Kalėdų senelio egzistavimas, žmonės savo gimtąją Žemę pažindavo tik iš lūpų į lūpas perduodamų pasakojimų, kurie kartais visiškai prasilenkdavo su realia situacija. Taigi, ką moderniems žmonėms, norintiems keliauti gali pasiūlyti šiuolaikinis pasaulis? Be to, ar internetas tikrai yra toks geras pagalbininkas asmenims, norintiems, pavyzdžiui, susirasti informacijos, užsisakyti bilietus arba atlikti, kitus, įprastu būdu atliekant nemažai laiko užimančius darbus?

Jeigu šiuolaikinio žmogaus reikėtų paklausti, ar jis žino, kas yra tas internetas, paklaustasis, tikriausiai nepatikėjęs, kad iš jo laukiama rimto atsakymo, tik reikšmingai pažiūrėtų į akis ir nusišypsotų. Taigi, kadangi virtualus tinklas yra toks paplitęs visų kasdienybėje, būtų keista, jog neegzistuotų tokia galimybė, kaip aviabilietai internetu. Retas kuris asmuo gali sau leisti prabangą netaupyti laiko, o internetas skrydžio akcentų rinkimosi bei pirkimo procesą gali paspartinti ne vieną kartą. Tarkime, elektroniniai aviabilietai yra šiuo metu daugelio atitinkamas paslaugas teikiančių bendrovių paslauga, naudinga visiems, kurie nori per patį trumpiausią laiką rezervuoti sau skrydį ir būti tikram, kad jis bus atitinkantis jo asmeninius poreikius. Pavyzdžiui, aviabilietai internetu Ryanair, pigių skrydžių bendrovės puslapiuose, išparduodami per patį trumpiausią laiką – juk jų užsakymo sistema yra visiškai paprasta bei suprantama net ir labiausiai šioje srityje nepatyrusiam vartotojui. Su labai panašia situacija virtualiame tinkle galima susidurti ir tuomet, kai užsakinėjami aviabilietai Airbaltic – ši oro linijų bendrovė taip pat gali pasiūlyti puikiai išvystytą bilietų rezervacijos sistemą.

Dažnam žmogui labai svarbiu faktu tampa galimybė įsigyti jo kišenei priimtinų kelionių. Tarkime, aviabilietai i Maskva, didžiausią Europos miestą, Rusijos Federacijos sostinę, lietuvių perkami pačiais įvairiausiais tikslais – verslo, turizmo, draugų ar giminių lankymo, taip pat skrydis be persėdimų paprastai trunka vos keletą valandų, taigi būtų logiška manyti, jog patogumas renkantis maršrutą vaidina mažesnį vaidmenį nei kaina. Aviabilietai i Dublina taip pat yra ypač dažnai lietuvių perkami, tačiau skrydžiai čia paprastai būna daugiau nei dvigubai ilgesni, todėl čia žmonės, rinkdamiesi sau tinkamiausią kelionę, turėtų priekabiai įvertinti savo galimybes ištverti galimus nepatogumus bei nuovargį ir pasirinkti galbūt kiek daugiau kainuojantį, tačiau malonesnį skrydį. Taigi, be jokių abejonių galima teigti, jog kuomet yra perkami aviabilietai, pigus skrydziai neturėtų tapti vieninteliu reikalavimu rezervacijai. Juk sveikata turi būti saugoma atsakingai, o dėl neprotingai pasirinkto maršruto pablogėjusi fizinė būklė gali priversti kardinaliai pakeisti planus – nesvarbu, ar susitikimo su darbo kolegomis, partneriais grafikus, ar lankytinų šalies objektų sąrašą, ar pažinties draugais, giminėmis laiką. Žinoma, kada yra perkami aviabilietai, akcija kartais gali padėti suderinti ir pageidaujamą maršrutą, ir investicijas, tačiau jos laukiant dažnai tenka sugaišti nemažai laiko.

Taigi, kartais, atsižvelgiant į šiuolaikinę situaciją pasaulyje, galima daryti išvadą, jog aviabilietai yra viena iš didžiausių galimybių kiekvienam žmogui tapti moderniam, aktyviam bei tolerantiškam. Juk būtent ši galimybė padeda beveik kiekvienam savo akimis pamatyti tam tikrus pasaulio reiškinius ir pasidaryti išvadas nesiremiant jokiais kitų subjektyviais samprotavimais. Todėl belieka tikėtis, kad ir ateityje aviabilietai bus kiekvienam lengvai pasiekiami bei įperkami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *