Automobilio draudimas internetu. 5 patarimai, kaip galima sumažinti automobilio draudimo išlaidas

auto draudimo skaičiuoklėTurėkite omenyje, kad auto draudimo skaičiuoklė Jums pateikia tik orientacinę, preliminarią, vidutinę draudimo kainą pagal Jūsų nurodytus duomenis. Pateikiama tik kaina, kurios galite tikėtis. Tačiau automobilio draudimo skaičiuoklė nepateikia galutinio pasiūlymo. Realybėje auto draudimo įmoka gali būti didesnė arba mažesnė nei toji, kurią pateikė skaičiuoklė. Draudimo skaičiuoklės yra skirtos žmonėms, kurie internetu nori palyginti kainas, bei apskritai sužinoti kokių sumų gali tikėtis.  Jei auto draudimo skaičiuoklė Jums pateikė didesnę kainą nei tikėjotės ir didesnę nei šiuo metu leidžia Jūsų biudžetas, — yra keletas žingsnių, kurių galite imtis norėdami sumažinti draudimo įmokų kainas.

  • Pasirinkite žemesnio lygio žalos atlygį / draudimą. Trečiųjų šalių padengimas yra pigiausias variantas, nes ieškinio atveju draudikas privalo mokėti tik už žalą padarytą tretiesiems asmenims ir jų turtui. Šis draudimas nedengia vairuotojo žalos patirtos dėl gaisro, vagystės ar žalos, kurią patys jis pats arba jo transporto priemonė. Atminkite, nors trečiųjų šalių žalos padengimas gali būti pigiausias draudimo variantas, tačiau patekę į avariją Jūs privalėtumėte patys mokėti už savo transporto priemonės remontą. Taigi, toks pasirinkimas gali būti ir klaidingas taupymo variantas.
  • Mokėkite didesnį savanorišką perteklių. Tokiu būdu gausite mažesnes draudimo įmokas, nes draudikas bus paliktas su mažesne sąskaita. Tačiau Jums nederėtų nustatyti savo pertekliaus ant aukščiausiu lygiu, didesniu nei Jūs iš tikrųjų galite sau leisti, nes pretenzijos atveju Jums teks mokėti tą nustatytą sumą.
  • Pagerinkite savo automobilio saugumą. Kaip tai padaryti? Naktinis laikykite savo automobilį užrakinamame garaže ar saugojamoje stovėjimo aikštelėje. Automobilyje įdiekite draudikų patvirtintą saugumo įrangą, pavyzdžiui: imobilaizerius, vairo užraktą. Šios ir kitos priemonės sumažina tikimybę tapti vagišių auka, o tai turėtų atsispindėti ir automobilio draudimo pasiūlyme.
  • Pasinaudokite galimybe gauti nuolaidą už tai, kad ilgą laiką nepateikėte draudimui jokių pretenzijų. Jei kiekvienais metais vairuojate saugiai, atsakingai bei nepatenkate į auto įvykius — galite užsidirbti nuolaidą, kurią galite panaudoti atnaujindami savo automobilio draudimo polisą. Pavyzdžiui Jungtinėje Karalystėje vairuotojai penkis metus besinaudojantys draudiko paslauga ir nepateikę pretenzijų gali gauti net iki 70 procentų nuolaidą.
  • Pirkti mažiau galingą ir pigesnį automobilį. Tokio automobilio draudimas kainuoja kur kas mažiau nei naujo, galingo ir brangaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *