Auksinės grandinėlės – prabangi stiliaus detalė bet kuria proga

Domina personalizuoti papuošalai iš aukso? Tikrai turime ką pasiūlyti. Prabangios auksinės grandinėlės yra puiki dovana jums ir jūsų artimiesiems. Kaip pasirinkti, derinti ir prižiūrėti šiuos papuošalus?

Renkantis grandinėlę, įsitikinkite, kad ji patvari

Iš aukso pagaminti personalizuoti papuošalai turi būti ne tik dailūs, elegantiški, bet ir ilgaamžiai. Svarbu suprasti, kokie veiksniai turi įtakos bendram grandinėlės patvarumui.

Pažvelkime į kai kuriuos svarbiausius veiksnius.

  • Grandinėlės storis. Kaip jau galima spėti, storesnės, masyvesnės auksinės grandinėlės bus stipresnės nei plonesnės. Taigi storesnės grandinės labiau tinka kasdieniam dėvėjimui, nes labiau tikėtina, kad jos atlaikys atsitiktinį tempimą. Pavyzdžiui, net dėl paprastos fizinės veiklos ar aktyvaus bendravimo su augintiniu, plona grandinėlė gali nutrūkti. Tai išties delikatus papuošalas, kurį dėvėti reikia atsargiai, o prižiūrėti – rūpestingai.
  • Grandinėlės jungiamųjų elementų forma. Grandinėlę jungiančių grandžių forma turi didelę reikšmę bendram papuošalo stiprumui. Kai kurių tipų nuorodos sulinksta arba susisuka, todėl kyla pavojus, kad visa grandinėlė nutrūks. Tvirčiausių tipų jungtys neturi taško, kuriame jie būtų lenkiami, todėl jie gali išlaikyti kuo didesnį struktūrinį papuošalo vientisumą.
  • Auksinės grandinėlės apdirbimas. Labai svarbu įsigyti kokybišką papuošalą, kuris pagamintas atsakingai, siekiant užtikrinti kuo didesnį tvirtumą. Tinkamai prilitavus grandinėlę, užfiksuojami sandarūs tarpai tarp atskirų papuošalo grandžių. Taip iš esmės sukuriama grandinė, kuri yra labai atspari lūžimui, mažiau bijo mechaninių pažeidimų.

Ką dar svarbu žinoti apie auksines grandinėles?

Nors auksas yra atsparus taurusis metalas, grandinėlės ir kiti iš jo pagaminti papuošalai turi būti atsakingai prižiūrimi.

  • Auksas yra minkštas metalas: jis yra jautrus įbrėžimams ir įlenkimams. Atkreipkite dėmesį į auksinius žiedus, laikrodžius ir apyrankes, kai juos nešiojate, ir nusiimkite, kai užsiimate bet kokio fizinio kontakto reikalaujančia sportine veikla.
  • Chloras yra didžiausias aukso priešas: nuolatinis chloro poveikis neigiamai veikia auksą ir mažina papuošalo tvirtumą. Prieš eidami į baseiną ar SPA, būtinai nusiimkite grandinėles ir kitus papuošalus.
  • Jeigu ant papuošalo pateks buitiniai valikliai su rūgštimis ar abrazyvais, šios agresyvios medžiagos jį sugadins. Valydami būtinai mūvėkite gumines pirštines (rekomenduojame tai daryti vis tiek, kad apsaugotumėte odą) arba visai nuimkite papuošalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *