Ar ilgai užtrunka skolų išieškojimas?

Konkrečią trukmę įvardinti būtų pakankamai sudėtinga, kadangi ji gali labai skirtis priklausomai nuo konkrečios situacijos. Tiesa, pats procesas neturėtų labai užsitęsti, ypač jeigu yra palankios aplinkybės ir pakankamai aiški situacija. Kadangi kitu atveju atsirastų nemažai vietos interpretacijoms bei proceso vilkinimui. Tačiau net ir viskam vykstant sklandžiai negalima tikėtis, jog pinigus pavyks atgauti taip pat greitai. Kadangi kartais gali būti ir taip, jog paprasčiausiai nėra kaip jų išieškoti iš skolininko. Tokiu atveju nelabai padės net ir palankus teismo sprendimas. Bet ir iki jo teks nueiti gana nemažą kelią. Nors kartais susitarimą galima pasiekti ir kitais teisiniais keliais, kas yra žymiai paprasčiau ir užtrunka mažiau.

Viskas savarankiškai, įmanoma toks variantas?

Pats skolų išieškojimas vykdomas atitinkamų institucijų, todėl tuo patiems pasirūpinti nepavyks. Lygiai kaip ir sprendimas dėl to yra priimamas teismo. Tačiau prieš tai tvarkyti visus formalumus bei ruoštis ginčo nagrinėjimui tikrai gali kiekvienas. Nors tokia praktika nėra labai dažna. Kadangi tam reikia ne tik paskirti daugybę laiko, bet ir turėti pakankamai nemažai teisinių žinių bei išmanyti įvairius niuansus. Dėl šios priežasties beveik visi renkasi šį darbą patikėti į profesionalų rankas. Tuo labiau, kad nuo to priklauso ir viso proceso sklandumas, ir netgi tikimybė sulaukti palankaus teismo sprendimo, kas yra svarbiausia.

Kiek prireiks investicijų?

Papildomos išlaidos norint atgauti ir taip prarastus pinigus gali kelti nerimą ne vienam. Tuo labiau, kad tai ne visuomet garantuos norimą rezultatą. Tačiau skolų išieškojimas tikrai ne visais atvejais bus toks brangus. Kartais tam gali ir visai neprireikti papildomų pinigų. Kadangi kai kurios tuo užsiimančios įmonės kaip atsiskaitymo variantą pasirenka paprasčiausiai dalį skolos. Kas yra palanku abiem pusėm. Kadangi tokiu atveju ir pagalbą šiuo klausimu teikiantys specialistai yra suinteresuoti pasiekti norimą rezultatą ir atgauti pinigus bei taip uždirbti savo dalį. O žmogus gali jaustis ramiai, kadangi jis nepatirs praktiškai jokių išlaidų, bent jau už šią paslaugą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *