Anglų kalba pradedantiesiems visai nebaisi

anglų kalba pradedantiesiemsKada paskutinį kartą mokėtės ką nors naujo? Kada paskutinį kartą įgyvendinote troškimą? Kartais žmonės labai ilgai kažko nori, bet laikas bėga, o svajonės lieka svajonėmis. Nerimas stabdo progresą, bet labai dažnai delsiama tiesiog be reikalo. Sporto klubo durys nepraveriamos jau porą metų, sujaukta spinta irgi nesulaukia, kada bus sutvarkyta, o anglų kalbos kursai lieka tik tolimuose planuose. Bet anglų kalba pradedantiesiems verta dėmesio jau dabar.

Lietuvių kalba graži. Turime tokių žodžių kaip juodbruvas, žaltvykslė. Turime daug sinonimų, įvairiausių sakinių konstrukcijų. Kai kada suglumina kablelių klausimas, kai kada „nusprūsta“ nosinė. Tad lietuvių kalba yra ir mokymosi objektas, sistema, kurią reikia perprasti. Bet kad ir kaip besižavėtume gimtąja kalba, gyvename globaliame pasaulyje. Pasaulyje, kur didžiulė reikšmė teikiama anglų kalbai. Dažnai teigiama, kad ši lengvesnė už lietuvių. Tačiau net nepaisant galimybės greitai išmokti, kažkodėl anglų kalba pradedantiesiems skirtuose kursuose rimtai domėtis imama tik prispyrus reikalui. Iki tol delsiama, randama visokių pasiteisinimų.

Jei atsivertėte šį straipsnį, vadinasi, ir jums aktualu išmokti anglų kalbos. Jei mokate tik keletą žodžių arba išvis neturite nieko bendro su čia minima užsienio kalba, tuomet jūsų tikslu / uždaviniu turėtų tapti registracija į kursus. Juk anglų kalba pradedantiesiems itin naudinga ir jokiu būdu nebaisi. Tai pirmoji stotelė siekiant prabilti, skaityti ir rašyti. Pirmoji stotelė, iš kurios pasiekiami didesni tikslai.

Kartais žmonės nori visko iškart. Ir dėl to arba išvis nieko nepradeda, nes atrodo per sunku, arba pradeda ir nuleidžia rankas, nes krūvis per didelis. Todėl labai svarbu suprasti, kad mokant tris angliškus žodžius registruotis į patyrusiems skirtus kursus – klaidingas sumanymas. Kam jums atsidurti ten, kur vietoj naujų įgūdžių kils tik neaiškumų? Tiesiog nereikia apsimesti kuo nors kitu, jokiu būdu nereikia gėdytis, jei nežinote, kiek anglų kalboje yra laikų ar ką reiškia frazė „How are you?“

Dideli tikslai prasideda nuo lengvų žingsnelių. Pradedantiesiems skirtuose anglų kalbos kursuose ši taisyklė puikiai suprantama. Niekas nevers iš karto rašyti rašinio ar daryti prezentacijos. Jūs tiesiog atsidursite prie starto linijos ir palengva atsispirsite. Trasa nesudėtinga, su pertraukomis, aptarimais. Su sportu mokymasis lyginamas ne veltui – ir viena, ir kita veikla yra tikslų siekimas.

Galima (ir verta) pakartoti, kad kursai, kuriuose pristatoma anglų kalba pradedantiesiems, neįkinko į sunkias vėžes, neapkrauna nuo pat pirmų kartų ir jokiu būdu nestato į keblią padėtį. Paprasčiausiai nėra ko delsti. Pasaulyje kasdien vyksta įvairūs verslo procesai, iš vienų šalių į kitas keliauja turistai. Ir visur aktuali anglų kalba. Šis įgūdis ne tik gražiai atrodo įrašytas į CV, bet ir labai praverčia praktiškai.

Planuojate atostogas užsienyje? Norite gauti geresnį darbą? O gal tiesiog mėgstate mokytis? Visais šiais atvejais tikrai verta užsirašyti į pamokas, kur bus pildomas įgūdžių bagažas. Kursai skirstomi pagal mokėjimo lygį, tad galite pasirinkti tokius, kurie labiausiai tiks. Jei anglų kalba atrodo visai svetima, pasirinkę pradedantiesiems skirtas pamokas nenusivilsite. Žinoma, prieš tai pasidomėkite, kokia trukmė, kokie atsiliepimai ir t. t. Nes juk pati specifika gali skirtis.

Anglų kalba pradedantiesiems žingsnis po žingsnio perprantama, palaipsniui rezgami vis sklandesni sakiniai. Žinoma, tik tada, kai iš tiesų užsiregistruojama į kursus. Nes planuoti galima ilgai. O realiai tikslo siekti pradedama, kai imama rimtai ieškoti, kur kursai organizuojami.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *