Kaip moterims, taip ir vyrams, kasdieniniame gyvenime didelį vaidmenį vaidina rankinė. Juk iš tiesų žymiai patogiau visus reikalingus daiktus nešiotis ne perpildytose kelnių kišenėse, o nedidelėje bei stilingoje vyriškoje rankinėje. Kadangi šiandien tokių rankinių pasiūla – labai gausi, papasakosime, kaip tarp jos nepasimesti ir atrasti sau geriausiai tinkantį ir patogiausią variantą.
Pagrindinės savybės, į kurias būtina atsižvelgti prieš įsigyjant vyrišką rankinę tai funkcionalumas ir patogumas. Labai svarbu, kad rankinė būtų funkcionali: joje neturėtų trūkti vidinių, mažesnės talpos kišenių, kuriose puikiai tilptų raktai ar telefonas, o prireikus šiuos daiktus greitai ir lengvai surastumėte. Nemažiau svarbus yra ir patogumas. Rankinė turi būti ne per didelė ir ne per maža, kad į ją neprisidėtumėte per daug nereikalingų daiktų arba į ją netilptų visi reikalingi daiktai. Patogumą reikėtų vertinti ir per sveikatos prizmę. Vyriška rankinė turėtų būti tokia, kuri nesukeltų pečių ar stuburo skausmų, kurie vėliau peraugtų į dar didesnes sveikatos problemas.
Vyrams, kurie dienos metu turi daug įvairių verslo susitikimų ir kartu su savimi nešiojasi kompiuterį ar šūsnį lapų, žinoma, reikėtų rinktis didesnę ir talpesnę rankinę, tačiau prieš ją perkant, reiktų išmatuoti vyriškos rankinės ar kuprinės plotį. Specialistai pataria rinktis 4 centimetrais platesnę kuprinę, negu kompiuterio ar lapų plotis. Tokiu atveju rankinėje liks minimaliai reikalingos vietos, tačiau ir būsite užtikrinti, kad viskas, ko reikia, puikiai tilps.
Specialistai taip pat pataria gerai įvertinti ir rankinės dirželio storį bei patvarumą. Dirželis turėtų būti kokybiškas, kad įsidėjus daugiau daiktų iš karto nenutrūktų, o ir būtinai turi turėti reguliavimo galimybę. Svarbus yra ir rankinės užsegimas. Jokiu būdu nesirinkite plastmasinio užsegimo, kadangi jie – nekokybiški, nepatvarūs ir jau po kelių kartų gali būti nebetinkami naudoti. Apskritai vyriškos rankinės sagtis turi būti kokybiška, geriausia, kad tai būtų užtrauktukas ar kita metalinė sagtis – tokie užsegimai užtikrins, kad daiktai neiškris, jų nepamesite, o saugiai viską nešiositės rankinėje. Nemažiau svarbų vaidmenį vaidina ir medžiaga bei pats rankinės pagaminimo metodas. Patariama vengti vyriškų rankinių su suklijuotomis dalimis, kyšančiais ir nekokybiškais susiūtais siūlais bei plonu vidiniu pamušalu.
prieš perkant reikia apsvarstyti, kur nešios rankinę ir ar aplamai jos reikės. mano vyras turi kuprinę, kai reikia eiti į darbą dedasi kompiuterį, pritaiko ir važinėjant dviračiu kažkur toliau. rankinės tiesiog nebūtų kada užsidėti, kartą per metus nebent. bet kam apsikrauti iš viso tada nereikalingu daiktu.