Svarbiausias virtuvės elementas: baldų tvirtinimo detalės

Kuriant namų virtuvę, labai svarbu pasirinkti tinkamus ir kokybiškus baldus. Renkantis juos, nepakanka rinktis tik pagal spalvą ir pagaminimo medžiagą. Labai svarbu atkreipti dėmesį į elementus, kurie ne visada matomi, tačiau atlieka svarbiausias funkcijas – tai baldų tvirtinimo detalės. Be jų baldas neatliks savo funkcijos, gali būti kreivas ar net sulūžti. Todėl renkantis baldus, reikėtų pakankamai dėmesio skirti ir tvirtinimo elementams.

Kokie tvirtinimo elementai svarbūs?

Virtuvės baldai iš kitų skiriasi tuo, jog jie yra kuriame iš daug įvairių skyrių ir skyrelių, stalčių ir spintelių. Todėl čia naudojama labai daug baldų tvirtinimo detalių. Renkantis virtuvės baldus, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokios rankenėlės yra pridedamos prie baldų ir kokie bėgeliai, vyriai ar baldiniai varžtai yra pridedami. Kai kurie baldų gamintojai leidžia patiems klientams pasirinkti, kokius tvirtinimo elementus rinktis. Todėl ne pro šalį pasidomėti, kokie jie yra kokybiškiausi ir geriausi.

Kaip teisingai pasirinkti?

Kokybiškos baldų tvirtinimo detalės užtikrina, kad baldai tarnautų ilgus metus ir visą tą laiką būtų funkcionalūs. Jeigu tvirtinimo detalės bus nekokybiškas, baldas gali sulūžti. Be to, virtuvėje labai dažnai baldai yra montuojami su judėjimo elementais. Todėl čia dar svarbiau, kokie baldiniai varžtai ar kitos  tvirtinimo detalės naudojamos. Reikėtų rinktis tik kokybiško metalo detales. Dažniausiai tai yra nerūdijantis plienas. Taip pat renkantis reikėtų apgalvoti, kokio dydžio, formų ir išmatavimų varžtai jums bus reikalingi. Geriausia, jeigu visi tvirtinimo elementai būtų gaminami to paties gamintojo. Taip apsisaugosite nuo nekokybiškų gaminių. Kaip išsirinkti pardavėją? Visuomet geriausiai kreiptis į tuos, kurie jau daug metų veikia rinkoje ir yra vertinami dėl kokybiškų paslaugų ir prekių. Nerizikuokite pirkti nelegaliai, nes galite likti nusivylę.

Galvokite apie saugumą

Ne kiekvienoje virtuvėje galima aptikti labai aukštų baldų, bet kuriant skirtingus interjerus, galima pastebėti įvairių variantų. Kartais virtuvėje vietoj įprastai pakabinamų spintelių atsiranda aukštos indaujos ar net modernios sieninės spintos. Tai tokie elementai, kurie kartais atrodo saugūs savaime. Tačiau taip nėra. Šių baldų tvirtinimo detalės yra labai svarbios. Pirmiausia – dėl saugumo. Jeigu savo virtuvėje ieškote originalių sprendimų ir ketinate statyti aukštas spintas ar indaujas, nepamirškite, kad Jums bus reikalingi baldiniai varžtai. Patariama tokias spintas ir indaujas prisukti prie sienos, kad šie baldai nekeltų pavojaus tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *