Maisto papildai sportui

Artėjant rudeniui ir vėstant orams daugelis susimąstome apie papildomą sveikatos saugojimą ir organizmo aprūpinimą reikalingomis medžiagomis. Dažniausiai tam pasirenkami maisto papildai. Šie preparatai ne tik prižiūri organizmo funkcijas, bet ir pripildo jį trūkstamomis medžiagomis. Žinoma, papildų yra pačių įvairiausių ir jų medžiagų pasirinkimas platus, tad reikia gerai žinoti, kokie papildai reikalingi būtent Jums ir kokie tinka Jūsų organizmui. Tik taisyklingai ir atsakingai vartojami maisto papildai sportui turi gerą poveikį, saugo ir stiprina organizmą. Vis dažniau maisto papildus ima vartoti jaunuoliai, nusprendę savo organizmą sustiprinti ir papuošti ryškiais, dailiosios lyties atstoves žavinčiais raumenimis. Kad efektas būtų matyti greičiau ir ryškiau, pasirenkami įvairūs preparatai. Pasirodo, norint išsirinkti tinkamą, reikia nemažai pasidomėti ne tik apie pačius papildus, bet ir apie tai, kada ir kokius juos reikėtų gerti.

Pradedantiesiems

Labai dažnai pradedantys sportuoti jaunuoliai pirmiausia siekia sudeginti visus turimus riebalus. Tik paskui jie augina raumenis. Kad riebalai būtų deginami greičiau, patariama gerti figūrą dailinančius maisto papildus. Geriant šio tipo preparatus, treniruočių metu organizmas sparčiau degina riebalus ir Jums pavyks numesti svorio greičiau ir efektyviau. Svarbus patarimas – geriant riebalus deginančius papildus labai svarbu prižiūrėti savo mitybą. Jei Jūsų kišenėje šio tipo maisto papildai sportui, dar nereiškia, jog galite valgyti nesveiką maistą ir dideles porcijas.

Prieš treniruotę

Ne daug kas žino, kad siekiant gerų treniruočių rezultatų, reikia stengtis beveik be pertraukų. Gražus ir ištvermingas kūnas – ilgų treniruočių ir sunkaus darbo rezultatas. Todėl sportininkai, iš tiesų besidomintys tuo, ką daro, dažnai geria maisto papildus, turinčius azoto oksido skatinamųjų medžiagų. Tokio tipo papildai pripildo maistu raumenis ir suteikia daugiau energijos organizmui bei padeda jam lengviau atsipalaiduoti. Šie papildai taip pat padeda lengviau priaugti svorio ir išryškinti kūno linijas.

Treniruotėje

Pagrindiniai maisto papildų preparatai yra vartojami sporto metu. Tai reiškia, jog juos reikia gerti sportuojant. Nebūtinai bėgant takeliu, jie tiesiog yra skirti aktyviomis treniruotėmis užsiimantiems žmonėms. Šio tipo maisto papildai daugiausiai turintys somatotropino yra tarsi augimo hormonai. Jie yra atsakingi ne tik už energijos antplūdžius organizme ir nuolatinį fizinį pasirengimą, bet ir už kokybišką ir atpalaiduojantį miegą. Tai labai svarbu tiems, kurie siekia aukštų rezultatų po treniruočių. Augimo hormonai taip pat paspartina raumenų formavimasį ir paruošia organizmą dideliems fiziniams krūviams.

One thought on “Maisto papildai sportui”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *