Kokybiški ir stilingi baldai gaminami įmonėje „Beržalapė“

Ieškote, kas kokybiškai ir gerai pagamins Jums naujus baldus į miegamąjį ar virtuvę? Įmonė Beržalapė, kuri užsiima baldų gamyba jau 16 metų, gali būti puikus pasirinkimas Jums. Šis gamintojas pasirūpins ne tik kokybiškais baldais Jūsų namams, bet ir užtikrins, kad bus patenkinti visi Jūsų lūkesčiai.

Paslaugos

Beržalapė užsiima baldų gamyba jau daugiau nei penkiolika metų, todėl per savo darbo patirtį, bendraujant su užsienio įmonėmis, yra sukurta patikima darbo sistema ir išugdyti įgūdžiai. Įmonė siūlo miegamojo baldų gaminimą, svetainės, virtuvės baldus ir komplektus. Taip pat atskirai gamina spintas ar kitus baldus, kurių gali prireikti namuose. Šis baldų gamintojas labiausiai rūpinasi savo klientais, todėl visada konsultuojasi, kad darbo rezultatas maksimaliai išpildytų kliento norus. Jei turite neįprastą pageidavimą ar norite sukurti unikalius namus – šis baldų gamintojas tuo tikrai pasirūpins. Įmonė Beržalapė užsiima ne tik įprastų, bet ir nestandartinių baldų gamyba, todėl turi daug patirties ir dirbant su unikaliais originaliais projektais. Gaminami ne tik itin dideli, tačiau ir itin maži ar labai kompaktiški baldai, kuriais galima stilingai ir moderniai įrengti ne tik mažus kambarius ar virtuves, bet net ir namelius ant ratų.

Technika ir požiūris

Šis baldų gamintojas yra sukūręs platų savo nuolatinių klientų sąrašą dėl savo kokybiško ir gero darbo. Įmonė sėkmingai dirba ne tik Lietuvoje, tačiau yra ir pripažinta Rusijos, Švedijos klientų. Darbas tarptautiniu mastu leidžia nuolat atrasti metodų ir galimybių,  informuoti savo klientus apie ne tik Lietuvoje, tačiau ir rytų šalyse ar Skandinavijoje vyraujančias naujausias baldų gamybos tendencijas. Tai užtikrina nuolatinį įmonės atsinaujinimą ir gebėjimą taikytis prie naujų tendencijų. Baldų gamyboje naudojamos skandinaviškos technikos ir ilgalaikė patirtis, leidžia sukurti tvirtus ir ilgai tarnaujančius baldus. Būtent už tai dažniausiai ir užsitarnaujama ne tik klientų, bet ir kolegų iš užsienio pagarba ir autoritetas.

Kaina ir garantija

Baldai yra neatsiejami nuo namų šeimininkų. Jie ne tik padeda pailsėti, dirbti namuose, tačiau ir atspindi namų šeimininką, todėl Beržalapės tikslas – pagaminti tokius baldus, kurie visiškai atitiktų kliento poreikius. Visiems baldams yra suteikiama 12 mėnesių garantija, kuri leidžia Jums atsipalaiduoti ir esant nemaloniai staigmenai, kreiptis į gamintoją. Kainos ir kokybės santykis įmonėje yra išlaikytas ir klientai visada džiaugiasi gavę maksimumą už prieinamą kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *