Įkvepianti muzika: 5 Pasaulio futbolo čempionato dainos

Muzika atspindi mūsų dvasinę būseną – vienokią klausome kada džiaugiamės, kitokią, kai liūdime. Vieną dainą klausome, kaip esame nusivylę, pavargę, apatiški, kitokią, kai LAIMIME. Pristatome 5 įkvepiančias dainas, kurios asocijuojasi su laimėjimu, pergale, super teigiamomis emocijomis. Tai Pasaulio futbolo čempionatų dainos.

pasaulio futbolo čempionatas

Pradėkime nuo kito galo.

5. Dario G – Carnaval de Paris. Tai turbūt populiariausia visų laikų čempionato daina, kuri buvo sukurta 1998 metų čempionatui, vykusiam Prancūzijoje. Dario G iki šiol yra pasaulinio garso atlikėjas, o jo dainos tebeskamba radijuje ir gausybėje vaizdo klipų YouTube.

4. Vangelis. 2002 metų Pasaulio čempionatas Japonijoje ir Pietų Korėjoje buvo laikomas vienu iš prasčiausių, tačiau šio sporto reginio himnas tikrai įspūdingas. Jis sukurtas 4 versijomis. Pateikiame energingesnę. Originalas yra su japoniškos muzikos elementais, tad jis neatrodo labai įkvepiantis.

3. K‘naan – Wavin‘ Flag. 2010 metų pasaulio čempionatas Pietų Afrikoje turėjo dvi nerealias dainas. Viena iš jų sukurta kanadiečių reperio K‘naan (jis išeivis iš Somalio, tad tikras afrikietis). Ši daina tapo Coca-Cola reklaminės kampanijos dalimi, todėl tapo labai populiari.

2. Shakira – Waka Waka. 2010 metų oficiali Pasaulio futbolo čempionato daina buvo sudainuota ne afrikietės, o lotynų amerikietės, tiksliau kolumbietės, Šakiros. Seksuali pasaulinio garso atlikėja seną Las Chicas dainą perdarė į pasaulinį hitą.

1. Gaby Amarantos e Monobloco. Niekam pasaulyje nežinoma brazilų grupė sukūrė tikrai nerealų himną, kuriame dažnai šaukiamas visam pasauliui žinomas „Gol“ (įvartis).

Bonusas. Kaip ir prieš tai buvusiam čempionatui, taip ir šiam 2014 metų sukurta daugiau himnų. Štai vienas jų. Kuris taps populiaresnis – pamatysime jau po čempionato.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *