Delninukės išstumia įprastas rankines

delninukesMoteris ir penkios poros batų – neatsiejamas duetas. Tačiau taip pat batus galima prilyginti ir rankinei. Regis, kuo jų daugiau turi moteris, tuo ji laimingesnė. Ar tikrai? Žinoma, daugelis moterų su šiuo faktu sutiks. Nors šiomis dienomis įprastas rankines stumia delninukės. Tai – modernus rankinės sprendimas, kai ją galimą nešti rankoje, o ne kabintis ant peties. Nors daugelis delninukių turi ir ilgas grandinėles (diržus), kuriuos prisegę delninukę galėsite pasikabinti ant peties.

 

Kokia šiandien yra stilinga delninukė? Kaip ją  išsirinkti? Draugės klausinėja viena kitos, ieško informacijos internete (Varle.lt) ir žurnaluose. Delninukės yra būtinas ir neatsiejamas aksesuaras moterims. Dar ankstyvo pavasario pradžioje, garsaus pasaulinio prekinio ženklo „Chloé“ dizaineriai pasiūlė rinktis ryškų ir drąsų rankinių dizainą, kuris derinamas su neįprasčiausiais audiniais. Nebijokite įsigyti medžiaginės delninukės arba odinės delninukės. Jos buvo ir išlieka madingos. Tačiau „Chloé“ mados namai visų pirma akcentavo, kad nors ir vasara, tačiau topų viršunes okupuoja kailinės delninukės. Jų kailiai gali būti įvairių atspalvių: nuo baltų iki tamsiai rudų ar net juodų. Kailis visuomet buvo elegancijos ir prabangos ženklas, tad suskubkite, kad elegantiška delninukė, pagaminta iš kailio spėtų atsidurti Jūsų spintoje dar šiais metais.

 

Delninukės būna įvairių spalvų, tad vienos, pačios madingiausios tikrai nėra. Jei planuojate vykti į vakarėlį, vestuves ar kitą šventę, kuri rengsitės vakarinę suknele, turite žinoti, kokia deltinukė Jums tiks. Juk šis aksesuarus idealiai tinka tiek prie trumpos, tiek prie ilgos suknelės ar sijono. Mados ekspertai pataria, kad geriausia būtų delninukės spalvą derinti prie drabužio spalvos. Atkreipkite dėmesį, kaip puikiai jas pasirenka užsienio įžymybės, keliaudamos Kanų festivalio raudonu kilimu! Kiekviena detalė, taip pat ir originali delninukė yra kruopščiai apgalvota ir pasirinkta. Nors, žinoma, pasitaiko ir išimčių, kai drąsesnės merginos renkasi su drabužių eilute nieko bendro neturinčią delninukę. Tarkim, jei suknelė šilkinė, ilga ir klasikinio siuvimo, rankinė gali būti šiek šokiruojanti, metalinėmis detalėmis, ar masyvesnio dizaino. Nebijokite būti originalios!

 

Puoškitės, pabrėžkite savo moterišką eleganciją  išsirinkę naują delninukę. Tiesa, didelę pasiūlą  siūlo Varle.lt internetinė parduotuvė. Tegul Jūsų žavesio kerai užburia aplinkinius ir tą vienintelį.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *