Autoservisai Vilniuje: kodėl verta automobilį remontuoti autoservise, o ne garaže?

Daugumai žmonių automobilis – lyg šeimos narys. Įsigyjant automobilį įsipareigojame, jog reikės juo rūpintis ir prižiūrėti, norint kuo ilgiau jį eksploatuoti ir ilgalaikėje perspektyvoje sutaupyti pinigų. Dažnai vienos problemos sąlygoja kitas, todėl periodinė apžiūra ir kokybiška priežiūra – būtina. Atsitikus autoįvykiui ar automobilyje atsiradus gedimui / problemai, svarbu nedelsiant kreiptis į specialistus, galinčius pasiūlyti geriausią atliekamų darbų kokybę. Šioje situacijoje automobilių savininkai pasiskirsto į dvi stovyklas ir elgiasi dvejopai: ieško geriausio autoserviso internete arba važiuoja specialisto ieškoti garažuose. Visgi šioje vietoje įvertinkime naudas ir rizikas šių dviejų remonto darbų vietų:

  • Garantija. Autorizuoti autoservisai dažniausiai išduoda garantiją remonto darbams, kurie buvo atlikti, taip pat pateikia ataskaitą, kokios detalės buvo pakeistos į kokias bei kokie darbai padaryti. Servisui išdavus garantiją, būsite saugus, jei automobilis nebuvo suremontuotas kokybiškai ar esate nepatenkintas atliktų darbų kokybe, pastebėjote gedimus, kurie galėjo būti susiję su atliktais remonto darbais – tokiais atvejais galite kreiptis į servisą, atlikusį remonto darbus ir reikalauti pašalinti problemas. Pasirinkdami remontą garaže – šio saugumo ir galimybės negaunate;
  • Atsiliepimai internete. Jei renkatės autoservisą, lengvai surasite klientų atsiliepimus internete ar facebook puslapyje. Apie garažus tokios informacijos internete nerasite, todėl galimai pasirinksite klaidingai;
  • Atitikimas standartams. Autorizuoti autoservisai laikosi tam tikrų standartų atlikdami darbus (aplinkosaugos, gamintojų, techninės apžiūros, remonto darbų), todėl galėsite būti užtikrinti darbų kokybe ir būsite tikri, jog automobilis buvo remontuojamas atsakingai.

Išsirinkti autoservisą mažesniame mieste neturėtų būti sunki užduotis – užtenka pasikliauti draugų, pažįstamų rekomendacijomis, atsiliepimais internete. Tačiau autoservisai Vilniuje – sunki užduotis, nes čia jų pasiūla itin didelė. Renkantis autoservisą Vilniuje reikėtų atsižvelgti į Jums patogų darbo laiką – pavyzdžiui, dirbantys savaitgaliais. Taip pat į autoserviso vietą mieste, nes turėtumėte įvertinti ir automobilio gabenimo (jei reikalinga) laiko ir finansines sąnaudas. Ir, svarbiausia – patikrinkite atsiliepimus apie autoservisą internete. Mažai tikėtina, kad jei daugumos atsiliepimai neigiami, Jūs būsite patenkintas darbų kokybe, todėl nepatingėkite skirti pakankamai pastangų norinti atsakingai pasirinkti autoservisą Vilniuje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *