5 naudingi patarimai, kad kelionė mikroautobusu neapkarstų

mikroautobusų nuomaMikroautobusų nuoma – sparčiai populiarėjanti paslauga, kuria vis dažniau pasinaudoja žmonės, norintys keliauti patogiai ir linksmai su didesne žmonių kompanija. Apie šią paslaugą paskutiniu metu, kai daugelis planuoja savo atostogas, kalbėta išties nemažai, todėl apibendrinant visą sklandančią informaciją, galima teigti, kad mikroautobusų nuoma – puikus pasirinkimas, kai norisi keliauti patogiai ir saugiai už piniginei draugišką kainą. Visgi, suplanuoti kelionę iki smulkmenų yra tiesiog neįmanoma, visada gali nutikti kažkas netikėto ir nemalonaus. Štai keletas naudingų patarimų, į kuriuos atkreipę dėmesį, kelionės metu išvengsite nemalonių situacijų.

  1. Nepažįstamame mieste – tik patyręs vairuotojas. Mikroautobusą gali vairuoti visi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą turintys asmenys, tai labai patogu, nes vienam vairuotojui pavargus, jį gali pakeisi jo draugas. Visgi, nepaisant mikroautobuso manevringumo, jo gabaritai yra išties didesni nei paprasto lengvojo automobilio, todėl keliaujant nepažįstamame mieste, kuriame yra intensyvus eismas, už mikroautobuso vairo turėtų sėdėti patyręs vairuotojas, o ne „žalias klevo lapas“.
  2. Alkoholis nepageidaujamas. Ne paslaptis, kad daugelis lietuvių atostogas sunkiai įsivaizduoja be alaus ar kitų alkoholinių gėrimų, tačiau atsiminkite, kad Lietuvoje ir visoje Europos Sąjungoje vartoti alkoholinius gėrimus transporto priemonėje yra griežtai draudžiama. Ši taisyklė galioja ne tik vairuotojui bet ir keleiviams, kurie gerai įkaušę gali blaškyti vairuotojo dėmesį ir jam trukdyti. Tad alkoholinius gėrimus geriau vartoti, pasiekus kelionės tikslą, nes kitaip rizikuojate gauti baudą.
  3. Atidžiai rinkitės kelionės kompanionus. Mikroautobusų nuoma – geras pasirinkimas, jei norite keliauti patogiai, juk mikroautobuse gerokai daugiau vietos nei lengvajame automobilyje. Visgi, mikroautobusas nėra namelis ant ratų, todėl jei planuojate keliauti ilgesnį laiko tarpą, vertėtų gerai pagalvoti ar tarp jūsų ir jūsų kelionės partnerių neatsiras trintis, ar jie gerbia vieni kitų asmeninę erdvę. Tad į kelionę rinkitės tik tuos žmonės, kurie nemaišytų vieni kitiems, priešingu atvejų pykčių, konfliktų ir kaprizų tiesiog neišvengsite.
  4. Pasidomėkite kelionės keliais. Užsienyje kai kurie keliai yra mokami, įvertinkite tai, prieš susidarydami kelionės maršrutą. Jei tenka važiuoti mokamu keliu, susimokėkite už jį ir nerizikuokite gauti baudą. Atminkite, kad užsienio šalyse pareigūnai dažnai būna ne tokie sukalbami kaip Lietuvoje.
  5. Pasiskirstykite darbais ir pareigomis. Organizuotumas – privalumas kiekvieno kelionėje. Dar prieš leisdamiesi į kelią, pasidalinkite darbais: kas atsakingas už geriamąjį vandenį ir kitus gėrimus, kas atsakingas už maistą, už kelionės maršrutą ir pan. Viską gerai suplanavę išvengsite nemalonių staigmenų ir varginančio chaoso.

Taigi, jei nepamiršite šių patarimų, atostogos tikrai bus įsimintinos ir malonios, o kelionė mikroautobusu gali tapti jūsų bei jūsų draugų gražia vasaros tradicija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *