Vestuvinės suknelės būsimoms mamytėms: 5 patarimai, kaip išsirinkti tinkamą

vestuvinės suknelėsSeniau, jei būsima nuotaka laukdavosi, buvo stengiamasi kiek įmanoma labiau užmaskuoti nėštumą, nes tokia moters „situacija“ tiesiog laužė tuometinius visuomenės standartus ir religines dogmas. Tad, nieko nuostabaus, kad ir vestuvinės suknelės primindavo bulvių maišus, kurie turėjo užmaskuoti tokią „gėdą“. Šiandien nėščia nuotaka tikrai nieko nebeglumina, todėl ir vestuvinės suknelės, skirtos „nėštukėms“, nieko nenusileidžia „įprastoms“, jos tokios pat stilingos, šventinės ir jausmingos.  Visgi, vestuvinę suknelę reiktų rinktis itin atidžiai, kad atrodytumėte pritrenkiančiai ir spinduliuotumėte moteriškumu.

  1. Ko derėtų vengti?

Visų pirma, nesirinkite labai pūstos suknelės, su ja ne tik bus nepatogu judėti, bet ir jūsų įvaizdis taps sunkesnis. Pirmenybę teikite moteriškumui ir lengvumui, kurį padės sukurti neįmantrūs ir kiek paprastesni audiniai, pavyzdžiui, šilkas. Be to, derėtų atsisakyti daugybės raukinukų, nėrinių ir kitų dekoratyvinių elementų, kurie puošia, bet tuo pačiu ir apsunkina vestuvinės suknelės taliją. Atminkite, kad visas grožis slypi paprastume ir mažiau kartais reiškia daugiau.

  1. Mini suknutė tiks pirmajam nėštumo trimestrui

Mini suknelė idealiai tinka pirmąjį nėštumo trimestrą. Tiesa, aptempta mini suknelė gali atrodyti vulgariai ir neskoningai, idealiausia jei suknutė laisvai krenta nuo krūtinės ir yra iki kelių. Taip, iki kelių! Toks yra būsimų mamyčių vestuvinių suknelių mini ilgis. Tuo tarpu, viršutinė vestuvinės suknelės dalis gali būti dekoruota skoningais nėriniais, pirmajame nėštumo trimestre jie sukuria proporcingos figūros įvaizdį, vėliau jų derėtų vengti. Beje, jei būsima nuotaka nori pabrėžti savo nėštumą, tam puikiai tiks kaspinas ar dirželis po krūtine.

  1. Graikiško stiliaus ir A silueto vestuvinių suknelių ypatybės

A silueto ir graikiško stiliaus vestuvinės suknelės tinka visą neštumo laikotarpį, ypač tada, jei norisi šiek tiek paslėpti pilvuką. Šio suknelės išryškina krūtinę ir nuo jos lengvai krenta. Tiesa, nederėtų rinktis suknelių be petnešėlių, nes galite jaustis nepatogiai. Itin žaviai atrodysite, jei per krūtinę įstrižai eis plati, permatomo audinio petnešėlė.

  1. Venkite daugiasluoksniškumo

Dizaineriai ir stilistai daugiasluoksnes vestuvines suknelės rekomenduoja tik lieknoms merginoms, kitų kūno formų moteris daugybė audinio sluoksnių tiesiog storina ir sukuria sunkumo įvaizdį. Jau norite patogiai jaustis ir nepriminti savo vestuvinio torto, vestuvinė suknelė turėtų būti 1-2 sluoksnių.

  1. Tinkama spalva

Vestuvinės suknelės paprastai būna baltos spalvos, kuri nuo seno simbolizuoja nuotakos tyrumą ir nekaltumą, tačiau nėra tokios taisyklės, kuri draustų „nėštukei“ vilkėti baltą suknelę. Tiesa, jei balta – ne jūsų spalva, rinkitės šampaninį arba levandos atspalvį. Kita vertus, jei per vestuves šalia jūsų jau stovi pirmoji atžala arba jums tai ne pirmoji santuoka, balta suknelė gali atrodyti šiek tiek juokingai, todėl vertėtų pagalvoti apie kiek kuklesnį apdarą, pavyzdžiui, kostiumėlį. Beje, jokių rūtų vainikėlių!

 

Suknelės internetu

Apsipirkinėjimas yra pramoga moterims ir bausmė vyrams. 2 valandos praleistos rūbų parduotuvėse kokiame didžiuliame prekybos centre yra neefektyviai išnaudotas laikas. Moterys gali taip ir nieko per tą laiką nenusipirkti, dėl ko vyrai būna dar piktesni, nes visą tą matavimosi maratoną teko stebėti perniek… Nieko čia nepadarysi, tokia jau pramoga yra tas apsipirkimas.

Yra kitas būdas įsigyti kokybiškus ir nebrangius rūbus, tiek padėvėtus, tiek naujus – internetu. Pavyzdžiui, imkime tokį rūbą, kuris reikalauja itin daug laiko sąnaudų. Sukneles moterys perka nuolatos, nes jų nuolatos prireikia. Užsivilkus suknelę per kokį renginį, moteris paprastai tą suknelę „užkonservuoja“ spintoje mažiausiai pusmečiui – juk neišeisi į žmonės vilkėdama tuos pačius rūbus. Suknelės – ne treningai ar kostiumas, kad jį dėvėtų nuolatos… Vyrams čia labai paprasta, nes tuo pačiu elegantišku kostiumu galima kas dieną eiti ir į darbą, ir į verslo susitikimus ir į barą. Svarbu tik pakeisti marškinius ir aksesuarus.

Sukneles internetu galima įsigyti gana greitai ir paprastai. Tai itin geras sprendimas moterims, kurios neturi laiko ir vyrams, kurie nori sukneles dovanoti moterims. Tiesiog nusiperki suknelę, pasimatuoji ją per pora dienų nuo pristatymo. Kodėl taip greitai? O todėl, kad per 7 dienas prekę galima grąžinti, net jei ji ir kokybiška. Jei suknelė netiks, ją galima pakeisti kito dydžio modeliu ir taip išspręsti daug nemalonumų, kylančių iš suknelės neatitikimo moters formoms.

Internetu perkamas sukneles yra lengva grąžinti, tačiau negalima jų matuotis. Pagrindiniai apsisprendimo kriterijai yra dydis ir kaina bei vizualinė informacija. Medžiagos per internetą paliesti neišeina, todėl čia susiduriame su ta pačia moraline problema, kokia yra su knygomis – popierines maloniau liesti, bet pigiau skaityti – elektronines. Savotiška rizika, kad nepatiks visada yra. Lygiai tokia pati rizika yra perkant parduotuvėje, kai nusiperkama suknelė su kokia skylute, ar irstančiu siūlu, nors per pasimatavimą nieko nesimatė.

Mieli vyrai ir moterys, taupantys savo brangų laiką. Pirkite sukneles internetu ir taupykite pinigus ir savo laiką. Pramogausite savaitgalį, ar kai neturėsite, ką veikti. Internetas – puiki vieta rasti tai, kas miela širdžiai ir kūnui už prieinamą kainą.