Ar tikrai pirma paskola nemokamai?

pirma paskola nemokamaiMes dažnai girdime frazę, kad pirma paskola nemokamai vienoje ar kitoje bendrovėje, kuri teikia greituosius vartojimo kreditus. Tačiau šiandien svarstome, ar tikrai taip gali būti, ir kokiomis sąlygomis? Kada pirma tikrai gali būti paskola nemokamai teikiama, o kada tai – tik reklaminis triukas?

Ką reiškia sąvokos?

Pirmiausiai, lyg rašytume akademinį darbą, išsiaiškinsime, ką reiškia sąvokos „pirma“ ir, kas tai yra „paskola nemokamai“. Kuo gi tai skiriasi nuo mokamos paskolos, už ką apskritai gali būti mokama, už ką ne, ir ar daiktai tikrai vadinasi tikraisiais savo vardais. Taigi, pirma paskola nemokamai tikriausiai prasideda tada, kai jūs tikrai patį pirmą kartą užsiregistruojate ir skolinatės tam tikroje bendrovėje. Paslaugos gali būti mokamos, ir jų kaina visada yra palūkanos. Taigi, kai sakoma, kad pirma paskola nemokamai, galima įsivaizduoti ir taip, kad už pirmąją ją, pasiskolintą, niekam tarsi nereikės mokėti palūkanų, tai būtų visai logiška. O gal ir dar kažkas slepiasi už šio teiginio.

O gal mokama?

Visgi, labai dažnai apsilankę tinklapiuose tų kredito teikėjų, kurie teigia, kad pirma paskola nemokamai, pamatysite tą nelemtą papildomas sąlygas nurodančią žvaigždutę. Labai gali būti, kad pirmas kreditas nemokamai bus teikiamas tik pritaikant tam tikras specialias sąlygas. Pavyzdžiui, tai gali būti ta situacija, kai sutinkama paskolinti labai mažą greitąjį kreditą ir labai trumpam terminui, nepritaikant tam jokių palūkanų. Tokius pavyzdžius galima kažkur rasti, tačiau ar tikrai tai reiškia, kad didelė dvejiems metams paimama pirma paskola nemokamai Vivus ar kitos bendrovės bus teikiama? Reikėtų gerai pagalvoti ir dar kartą viską gerai paskaičiuoti.

Kada verta?

Taigi, kaip matome, labai retai kur rasi tokį variantą, kad paskolos internetu be jokios priežasties apipiltų žmones pinigais ir nieko už tai nenorėtų. Tas kabliukas, kad kažkas suteikiama nemokamai, paprastai yra sąžiningas ir daug kur naudojamas reklaminis klipas. Kai ateinate į IKEA parduotuvę dešrainio už vieną litą, paprastai neapsiribojate juo. Nutariate dar ir pasivaikščioti po parduotuvę, o ten jau akys raibsta nuo pačių gražiausių prekių, todėl ir norite nusipirkti dar kažką, bent žvakučių, bent gražių  daiktų, bent kokių nors mažų mielų daiktelių. Na o ta, kad paskolos internetu gali irgi, kaip ir visos protingos įmonės, naudoti kažkokią jauko taktiką, yra normalu ir turėtų būti suprantama kiekvienam. Todėl ir greitas kreditas pirmiausiai gali privilioti jus su kokia nors akcija, su neva kažkokiais nemokamais pirmais žingsniais. Ten patekę galbūt pamatysite, kad negalite visų savo poreikių iš tiesų patenkinti nemokamai, kaip buvo žadėta reklamoje. Tačiau iš tiesų labai daug ką galite gauti vis tiek. Ar tai būtų litcredit, ar būtų General Financing. Apsilankę ten ar ten jūs susidursite su realybe ir kaip IKEA ekspozicijoje, apžiūrėsite ir visas kitas prekes, o paskui gal, kas žino įsigysite. Gal neįsigysite, bet kitą kartą draugui, kuriam dabar kaip tik mirtinai reikalingi greitieji kreditai, patarsite dėl to. Nesvarbu, ar tai bus Bobutės paskola, ar Paskoliukas, ar SohoCredit, jūs vis tiek visur galėsite pritaikyti tą pačią taktiką, o kaip tik jos iš jūsų ir tikisi visi rinkodaros specialistai, visi, kurie sukūrė tas reklamos viliones, ir su reklama tiesiog kaip ant virvutės jus atsitempė. Aišku, tai iš tiesų yra labai reikalingos ir daugeliui naudingos paslaugos, tad neturėtumėte pykti.

Greitieji kreditai greitiems ir nenumatytiems sprendimams

greitieji kreditaiĮvairios finansinės situacijos reikalauja greitų veiksmų. Delsimui laiko tiesiog nelieka, o pasiskolinti jo geresniam sprendimui rasi nepavyksta. Laiko nėra, situacija reikalauja sprendimo, ką daryti? Greitieji kreditai greitai ir be jokio vargo padeda išspręsti keblias finansines situacijas. Jei esi atsakingas ir kruopščiai savo ateitį planuojantis žmogus, pasiskolinti pinigai gali būti daugiau nei naudingi.

Pinigų skolinimasis vargiai gali būti pavadintas malonumu. Tai pabrėžia ir išryškina žmogaus finansinę situaciją, priverčia pasijausti nesaugiai ir nemaloniai. Tačiau kredito bendrovėms šie rūpesčiai artimi. Tūkstančiai žmonių naudojasi tokių kompanijų tiekiamomis paslaugomis ir sėkmingai sprendžia problemas, iškilusias jų gyvenime. Pinigų prireikti gali bet kada, tad malonu žinoti, jog jų nereikės prašyti draugo ar šeimos nario – juos galima lengvai ir be jokių didelių įsipareigojimų pasiskolinti iš profesionalų.

Šiuo metu Lietuvoje didžioji dalis gyventojų gyvena „nuo algos iki algos“ principu. Išlaidauti niekas nesiryžta, nes pinigų prireikti gali bet kada ir bet kur. Smagu, kai esi finansiškai nepriklausomas, tačiau dažniausiai esi priverstas vienaip ar kitaip taupyti. Sutaupyti padorią pinigų sumą didesniems malonumas yra pakankamai sunku, tačiau greitieji kreditai leidžia kitu žvilgsniu pažvelgti į savo asmeninius finansus bei jų tvarkymą. Atsidėti pinigų juodai dienai nebėra taip svarbu, kadangi kredito įmonės yra linkusios pagelbėti tada, kai to labiausiai reikia.

Nenumatyta situacija greitai prikuria problemų, kurias išspręsti padeda tik pinigai. Nesvarbu, ar tai kasdienės išlaidos, remonto darbai, mokesčiai ar paprasčiausia pramoga – už viską galima sumokėti paskola, kurią suteiks ir su kuria supažindins kredito bendrovės. Kai reikia greito sprendimo, greitasis kreditas pagelbsti. Vos per keliolika minučių gaunami pinigai situaciją gali pakreipti visai priešinga linkme. Šaunu, kai gali savo finansus tvarkyti laisviau ir žinoti, jog išeitis visuomet yra.

Greitieji kreditai puikiai išsprendžia problemas, susijusias su finansais. Kai reikia pinigų, jų nereikia toli ieškoti, nereikia prašyti draugo ar kaimyno – lengviausias kelias yra prieš akis, tai – greitųjų paskolų teikėjai. Skolinkis atsakingai ir paskola bus daug labiau veiksminga nei įprastai.