Kokybiški ir stilingi baldai gaminami įmonėje „Beržalapė“

Ieškote, kas kokybiškai ir gerai pagamins Jums naujus baldus į miegamąjį ar virtuvę? Įmonė Beržalapė, kuri užsiima baldų gamyba jau 16 metų, gali būti puikus pasirinkimas Jums. Šis gamintojas pasirūpins ne tik kokybiškais baldais Jūsų namams, bet ir užtikrins, kad bus patenkinti visi Jūsų lūkesčiai.

Paslaugos

Beržalapė užsiima baldų gamyba jau daugiau nei penkiolika metų, todėl per savo darbo patirtį, bendraujant su užsienio įmonėmis, yra sukurta patikima darbo sistema ir išugdyti įgūdžiai. Įmonė siūlo miegamojo baldų gaminimą, svetainės, virtuvės baldus ir komplektus. Taip pat atskirai gamina spintas ar kitus baldus, kurių gali prireikti namuose. Šis baldų gamintojas labiausiai rūpinasi savo klientais, todėl visada konsultuojasi, kad darbo rezultatas maksimaliai išpildytų kliento norus. Jei turite neįprastą pageidavimą ar norite sukurti unikalius namus – šis baldų gamintojas tuo tikrai pasirūpins. Įmonė Beržalapė užsiima ne tik įprastų, bet ir nestandartinių baldų gamyba, todėl turi daug patirties ir dirbant su unikaliais originaliais projektais. Gaminami ne tik itin dideli, tačiau ir itin maži ar labai kompaktiški baldai, kuriais galima stilingai ir moderniai įrengti ne tik mažus kambarius ar virtuves, bet net ir namelius ant ratų.

Technika ir požiūris

Šis baldų gamintojas yra sukūręs platų savo nuolatinių klientų sąrašą dėl savo kokybiško ir gero darbo. Įmonė sėkmingai dirba ne tik Lietuvoje, tačiau yra ir pripažinta Rusijos, Švedijos klientų. Darbas tarptautiniu mastu leidžia nuolat atrasti metodų ir galimybių,  informuoti savo klientus apie ne tik Lietuvoje, tačiau ir rytų šalyse ar Skandinavijoje vyraujančias naujausias baldų gamybos tendencijas. Tai užtikrina nuolatinį įmonės atsinaujinimą ir gebėjimą taikytis prie naujų tendencijų. Baldų gamyboje naudojamos skandinaviškos technikos ir ilgalaikė patirtis, leidžia sukurti tvirtus ir ilgai tarnaujančius baldus. Būtent už tai dažniausiai ir užsitarnaujama ne tik klientų, bet ir kolegų iš užsienio pagarba ir autoritetas.

Kaina ir garantija

Baldai yra neatsiejami nuo namų šeimininkų. Jie ne tik padeda pailsėti, dirbti namuose, tačiau ir atspindi namų šeimininką, todėl Beržalapės tikslas – pagaminti tokius baldus, kurie visiškai atitiktų kliento poreikius. Visiems baldams yra suteikiama 12 mėnesių garantija, kuri leidžia Jums atsipalaiduoti ir esant nemaloniai staigmenai, kreiptis į gamintoją. Kainos ir kokybės santykis įmonėje yra išlaikytas ir klientai visada džiaugiasi gavę maksimumą už prieinamą kainą.

Biuro stalai: kaip išsirinkti gerą ofiso stalą?

Renkantis biuro stalą sau ar visai įmonei labai svarbu atsižvelgti į verslo pobūdį, biuro erdvę ir kiekvieno darbuotojo poreikius bei komfortą. Ar jūsų darbuotojams reikalinga nedidelė erdvė trumpam kompiuterio naudojimui, o gal biuro stalai turės sutalpinti raštinės reikmenis, kelis monitorius, dokumentus ir klaviatūrą? Kiek darbuotojų dirbs vienoje erdvėje – galbūt jums bus reikalingi stalai su pertvarom?

Biuro stalo ergonomika. Ergonomika yra darbo aplinkos tyrimas, kuriame atsižvelgiama į darbuotojo poreikius, priklausomai nuo jo pareigų. Kad darbo vieta būtų optimali darbuotojų sveikatos atžvilgiu, svarbu, kad darbo stalas atitiktų ergonomikos standartus. Baldų gamybos profesionalai iš įmonės reikejovakar.lt, kuri specializuojasi itin skubioje ofiso baldų gamyboje (1-3 dienos) nurodo, kad stalai turi atitikti tam tikrus reikalavimus:

Tarpas kojoms. Standartiniai ofisiniai stalai paprastai yra apie 76 cm aukščio. Šis aukštis yra tinkamiausias, nors pasitaiko specifinių atvejų, kai reikalingi kitokio aukščio darbo stalai (jei darbuotojo ūgis stipriai nukrypsta nuo vidutinio ūgio).
Erdvė už stalo. Prieš rinkdamiesi stalus, apsvarstykite, kiek yra vietos biure. Idealiu atveju darbuotojui turėtų tekti apie 107 cm vietos už stalo, kad tilptų kėdė ir pakaktų erdvės minimaliam judėjimui.
Darbinė erdvė. Stalviršis turi būti pakankamai didelis, kad sutalpintų darbui reikalingą įrangą, darbo priemones, dokumentus ir kt. Todėl būtina atsižvelgti į tai, koks darbo pobūdis vyrauja, kokias užduotis atlieka darbuotojai.
Klaviatūros aukštis. Klaviatūra, dedamas ant stalo, dažnai sukelia diskomfortą, nes užima papildomą darinį paviršių. Geriausias sprendimas šiuo atveju yra stalai su specialiu klaviatūros padėklu, montuojamu standartiniame aukštyje.
Papildomi stalų komponentai. Tai įvairūs stalčiai, papildomos lentynėlės ar kt. komponentai, išplečiantys darbo zoną arba suteikiantys erdvės darbo reikmenų laikymui. Reikejovakar.lt specialistai pastebi, kad kartais biurų darbuotojai gavę užsakytus stalus ir pradėję dirbti, supranta, kad tikriausiai praverstų dar keletas papildomų stalčių. Reikejovakar.lt tokiu atveju per 1-3 dienas iš ruošinių pagamina papildomus komponentus, atitinkančius kitų biuro baldų stilių. Lygiai taip pat įmonė per 1-3 dienas papildo biurą ofiso stalais, jei į darbą skubiai priimamas naujas darbuotojas.

Reikejovakar.lt yra biuro baldus gaminanti įmonė, galinti skubiai pagaminti baldus pagal užsakymą jūsų įmonei. Kaip kompanijos vardas nurodo, baldai pagaminami ne šiaip „skubiai“, o ypatingai skubiai: užsakę baldus, juos turėsite vos per 1-3 darbo dienas. Be to baldai bus pagaminti, atsižvelgiant į jūsų įmonės profilį ir poreikius, biuro dydį ir kt.

Nauji roletai linkusiems taupyti

Roletai šiandien daugelio žmonių mėgstamas būdas dengti langus. Nors užuolaidos kai kurių žmonių teigimu yra jaukesnė ir dailesnė interjero dalis, roletų neatsisako didžiausia dalis pirkėjų. Gal todėl, kad tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori efektyviai apsisaugoti ne tik nuo saulės spindulių, bet ir nuo nepageidaujamo karščio. Taip pat jų estetinė ir tvarkinga išvaizda bei paprasta priežiūra dažniausiai tampa pagrindine priežastimi, dėl kurios žmonės dažniausiai renkasi būtent šią langų dengimo priemonę. Naujausi klientams siūlomi roletai Kaune – mini. Tai ne naujos apsauginės žaliuzės, tai šauni naujiena ypač tiems žmonėms, kurie linkę sutaupyti, kadangi mini kainuoja gerokai pigiau nei klasikiniai, nors jų funkcija iš esmės yra ta pati.

Kaip montuoti?

Mini roletus verta rinktis todėl, kad juos labai patogu montuoti. Norint įrengti namuose, Jums net nereiks atsuktuvo. Jie pritvirtinami dažniausiai dvipuse lipnia juosta prie lango, virš jo ar iš šono ant rėmų. Žinoma, jei dvejojate, kad roletas nukris, galite jį prisukti, tačiau tai tikrai nebūtina. Dėlšio patogaus montavimo, mini roletus ypač mėgsta praktiški ir prie naujovių greit prisitaikantys žmonės. Šiuos roletus taip pat galima montuoti net jei ant lango pakabinti tinkleliai nuo vabzdžių ar net markizės.

Ar mini dydis nereiškia mini kokybės?

Mini roletų paskirtis yra lygiai tokia pati kaip ir tradicinių klasikinių roletų. Jie montuojami tam, kad apsaugotų patalpą nuo tiesioginių saulės spindulių. Jei galvojate, kad mini nesulaikys tiek spindulių, kiek sulaiko klasikiniai, klystate. Jie gaminami iš tokios pačios medžiagos tiesiog yra mažesnių formatų ir paprastesnio montavimo būdo. Visa tai tik Jūsų patogumui.

Kam jie reikalingi?

Nors šie roletai dar naujiena, tai itin populiari prekė. Žmonės linkę rinktis šiuos roletus dėl jų patogumo ir kompaktiškumo. Nereikia vargintis montuojant ar norint juos perkelti. Įvairiose parduotuvėse, tokiose kaip ZaliuzesKaune.lt, Jūs išsirinksite roletus, kurie puikiai tinka visų tipų langams, o tai yra ypač patogu. Visgi dažniausiai šiuos roletus renkasi žmonės, norintis uždengti nedidelius, nestandartinio dydžio langus, tokius kaip virtuvės, garažo rūsio, stoglangius. Tai šaunus pasirinkimas, nes būtent šioje situacijoje mini yra puikiausias pasirinkimas.