Nuo idėjos iki nepriekaištingos spintos

slider.ltKiekvienuose namuose yra įvairių baldų, atliekančių savo funkcijas. Neabejotinai vienas iš svarbiausių – spinta. Jeigu ne ji, tai po kambarius mėtytųsi drabužiai, būtų chaotiška ir sunku ką nors rasti, apie tvarką nebūtų nei kalbos. Kad nereikėtų kamuotis dėl marškinių ir kitų daiktų, besimėtančių ant lovos, po lova ir gal netgi ant šaldytuvo ar po stalu, slider.lt įgyvendina šaunias idėjas – gamina spintas, kurios ne tik atlieka savo funkciją, bet ir yra itin dailios.

Ko reikia norint pagaminti gerą baldą?

Koks baldas yra geras? Toks, į kurį pažvelgus nekyla atmestina reakcija. Toks, kurio praktiškumas žymiai didesnis nei suvenyro. Toks, kuris kainuoja mažiau nei naujas Bentlis. Bet kaip pagaminti šiuos kriterijus atitinkantį baldą? Baldą, kuris galėtų atstovauti gražiausiems ir praktiškiausiems produktams? Slider.lt teigimu, gamyba – procesas, kurį gali kontroliuoti užsakovai. T. y. užsisakyti tokią spintą, kuri savo ypatybėmis bus vertingesnė už kainą. Skamba išties šauniai.

O kaipgi komunikuoja gamintojai ir vartotojai? Kas lemia vienokius ar kitokius sprendimus? Kiek įtakos turi įgūdžiai ir patirtis, o kiek talentas? Iš ankstesnės pastraipos ir iš šių klausimų išaiškėja, kad gera spinta yra grožio ir praktiškumo derinys, kurio išgavimui reikalingas dviejų pusių – gamintojo ir užsakovo – susikalbėjimas. Tai vienas iš kertinių procesų siekiant sukurti nuostabų baldą. Ir idėja pavirsta nepriekaištinga spinta.

Planavimas

Geriausius rezultatus pavyksta pasiekti planuojant. Kaip teigia slider.lt specialistai, reikia apgalvoti keletą dalykų. Svarbu patikėti darbą tikrai patikimai įmonei. Nors kalbama apie gamybą, tiesiog būtina paminėti moralines vertybes. Ir ne vien tai.

Kad spintos įsigijimas būtų kuo sklandesnis ir kad pavyktų gauti optimaliausią variantą, reikalinga logiška veiksmų seka. Savaime aišku, kad išmatuoti sieną, prie kurios spinta stovės, reikia iš karto, o ne tada, kai baldas jau keliauja iš gamintojo pas pirkėją.

Taip pat renkantis svarbu atsižvelgti į dizaino pavyzdžius ir pasitikslinti, kurie techniniai sprendimai labiausiai tiktų būtent jūsų būste. Ir, žinoma, pirkėjas turėtų pasidomėti, kas lemia spintos kainą. Tokiu būdu nusistatomas bent apytikslis biudžetas.

Bendravimas

O kaipgi komunikuoja gamintojai ir vartotojai? To klausėme kiek aukščiau. Šis klausimas nepaprastai aktualus. Bendravimas slider.lt specialistų vertinamas kaip reikšminga viso proceso dalis.

Žmogus, norintis užsisakyti spintą, tikisi, kad su juo bus bendraujama mandagiai. Jei taip ir yra, tuomet derinami veiksmai.

Bendravimas ir bendradarbiavimas. Du panašūs žodžiai, baldų gamybos srityje atliekantys didelį vaidmenį. Nes tik žinodamas, ko nori užsakovas, meistras galės išpildyti lūkesčius.

Slider.lt spintas įvertina vis daugiau žmonių. Aukšti rezultatai pasiekiami žinant, kas yra gera spinta. Taip pat reikalingos ir kokybiškos medžiagos, talentas bei įgūdžiai. Ir, aišku, mandagus bendravimas, įsiklausymas į klientų poreikius.

Galutinis rezultatas – kliento ir užsakovo idėjų dermė. Įgyvendinami dizaino ir techniniai sprendimai, kurie kasdien leidžia naudotis nuostabia spinta. Tokia, kuri atrodo ypač dailiai ir yra labai praktiška. Tokia, kuri patinka visiems namiškiams ir kelia susižavėjimą svečiams.

 

 

5 unikalūs sprendimai ir jūsų baldai nustebins visus

baldaiPlanuodami baldus galite suplanuoti ir tam tikrus elementus, kurie jums ir jūsų svečiams bus labai netradiciški ir unikalūs. Ar pasiruošę savo namus pakeisti taip, kad visi aikčiotų iš nuostabos? Štai keletas įdomesnių idėjų, kurios privers jus pagalvoti ir pajudinti savo smegenis. Beje, kai kuriems jų nereikalingi profesionalūs baldininkai, juos pasidaryti galite ir patys. Aišku, reiks investuoti laiko ir šiek tiek pinigų. Unikalūs baldai tikrai sužavės ne vieną.

  1. Metalinė 200 l talpos statinė. Pasižiūrėję metalo laužynuose galite rasti senas metalines 200 litrų talpos statines. Jos buvo naudojamos tepalams ir įvairiems pramoniniams skysčiams laikyti, tačiau dabar jas pakeitė patvaresnis plastikas. Jų likimas – būti supjaustytoms ir išlydytoms. Bet jūs galite pritaikyti jas kaip baldus. Visų pirma, metalinė statinė gali tapti puikiu baru. Teliks tik uždėti stalviršį ir jį pritvirtinti kampeliais prie statinės šonų. Taip pat rekomenduojama pritvirtinti ir prie grindų. Panašiu principu galima padaryti laikraštinius staliukus arba miegamojo staliukus. Reikės tik stalviršio. Jei esate nagingesni, pabandykite juos padaryti iš organinio stiklo, tada į vidų galima primesti tam tikrų daiktų ir kompozicijų.
  2. Laiptinė komoda. Realiai komoda yra iki 150-180 centimetrų aukščio. Tačiau kai kurie namai yra itin aukštomis lubomis, todėl baldams tenka prisitaikyti prie atsiveriančių erdvių. Galima užsakyti specialią komodą, kuri primintų nedidelius laiptus. Tai padaroma, kai kiekvienas stalčius yra montuojamas į tvirtą medžio plokštės rėmą, tik apatinis yra labai gilus, virš jo eina 15 cm mažesnio gylio pagrindas, dar aukščiau – vėl 10 cm. mažesnio gylio ir t.t. Pasilipti reikia tik iki viršutinio stalčiaus arba durelių, tad realiai pakaks 3-5 tokių pakopų, kuriose būtų stalčiai.
  3. Erdvė po stalu. Virtuvinis stalas – vienas iš svarbiausių virtuvės atributų, tačiau jis kartu gali slėpti ir nemažai paslapčių. Jei stalas yra stabilus, o ne išplečiamas, galima susikurti tam tikrą erdvę po stalu, kur būtų laikomi tam tikri daiktai. Net ir išplečiamas stalas gali turėti papildomą 10-15 centimetrų dėžę, kurioje būtų sudedami namuose naudojami rakandai, o virtuvės baldų stalčiai išnaudojami ne baterijoms ir žirklėms, o lentelėms, peiliams ir puodams. Pripažinkite, tikrai būtų šaunu atlaisvinti pora virtuvinio komplekto stalčių.
  4. Dviaukštės lovos. Vaikų kambarys visada kelia nemažai rūpesčių, o juos spręsti galima tik skiriant daugiau vietos. Bet namas juk ne guminis ir vietos neatsiras. Dėl to vaikų kambaryje vieta atrandama po lova. Tiesiog lova keliama į viršų, o po ja sukuriama studijoms reikalinga erdvė – spintelės, rašomasis stalas su kompiuteriu, rūbų spinta. Tokiu atveju žaidimams skirta erdvė padidėja. Vaikai mėgsta miegoti aukštai, tad jiems toks sprendimas bus labai priimtinas.
  5. Būda spintoje. Bute auginantiems keturkojus šeimos narius reiktų pasidomėti, kur galima įtaisyti jų būdas. Jei juos įtaisote rūbų spintoje, nebereikia tampyti šuns lovos po visus kampus. Taip pat nesunkiai galima padaryti ir dureles su grotelėmis tam atvejui, kai svečiai bijo šunų ir augintinį reikia laikinai uždaryti savo būdoje.

Gal kuri nors baldų idėja puikiai tiks ir jūsų namams?

Kaip pasirinkti tinkamą spintą?

SpintosSpintos turi derėti ne tik prie kambario sienų, bet ir prie viso kambario dizaino – neskoningai parinktos spintos labai krinta į akis. Dabar iš didžiulio baldų asortimento galima išsirinkti bet kokios spalvos ir medžiagų spintą. Vis tik ją renkantis geriausia pasikonsultuoti su pardavėjais ir baldų atstovų specialistais. Jie, turėdami daug patirties, užduos jums klausimus, į kuriuos atsakius geriausiai paaiškės, kokie yra jūsų poreikiai, ir tuomet išrinks geriausiai jūsų lūkesčius atitinkančius variantus.

Vis tik keli klausimai yra bendri ir į juos galite patys atsakyti sau dairydamiesi prekių internetu, iš anksto numatydami bent kelis kriterijus, pagal kuriuos atsirinktumėte tam tikras spintas, o kurias iš karto atmestumėte.

Jeigu jums svarbiausias kriterijus yra kaina, tai gali kiek apriboti pasirinkimą, bet vis dėlto dabar nėra sudėtinga rasti ir labai kokybiškų baldų priimtina kaina. Svarbiausia yra rasti patikimą pardavėją, nes iš tiesų būna ir tokių, kurie kainas užkelia neadekvačiai savo prekių kokybei.

Antra, pagal savo kambario išmatavimus galite rinktis spintą su atveriamomis arba stumdomomis durimis. Spintos su stumdomomis durimis yra labai populiarios, nes jos sutaupo daug erdvės, jas galima patogiai naudoti miegamuosiuose, kurie įprastai yra mažesni nei kiti kambariai, o drabužiai visgi įprastai yra laikomi miegamajame.

Trečia, peržiūrėkite, kiek įprastai daiktų laikote spintoje, o kurie vis niekaip neranda sau vietos kambaryje. Modernios spintos turi daugybę laikiklių, skyrelių, lentynų, pakabų ir kitų pridėtinių detalių, kurios padeda laikyti įvairiausius daiktus tvarkingai ir sutalpinti jų daug daugiau nei senų modelių spintose.

Jeigu visus šiuos kriterijus išvardysite specialistams, jie tikrai žinos, kokias spintas jums pasiūlyti, o iš atrinktų variantų su dizainerių pagalba jau beliks parinkti geriausius spalvinius derinius ir spintos dizainą.

Kokybiški ir stilingi baldai gaminami įmonėje „Beržalapė“

Ieškote, kas kokybiškai ir gerai pagamins Jums naujus baldus į miegamąjį ar virtuvę? Įmonė Beržalapė, kuri užsiima baldų gamyba jau 16 metų, gali būti puikus pasirinkimas Jums. Šis gamintojas pasirūpins ne tik kokybiškais baldais Jūsų namams, bet ir užtikrins, kad bus patenkinti visi Jūsų lūkesčiai.

Paslaugos

Beržalapė užsiima baldų gamyba jau daugiau nei penkiolika metų, todėl per savo darbo patirtį, bendraujant su užsienio įmonėmis, yra sukurta patikima darbo sistema ir išugdyti įgūdžiai. Įmonė siūlo miegamojo baldų gaminimą, svetainės, virtuvės baldus ir komplektus. Taip pat atskirai gamina spintas ar kitus baldus, kurių gali prireikti namuose. Šis baldų gamintojas labiausiai rūpinasi savo klientais, todėl visada konsultuojasi, kad darbo rezultatas maksimaliai išpildytų kliento norus. Jei turite neįprastą pageidavimą ar norite sukurti unikalius namus – šis baldų gamintojas tuo tikrai pasirūpins. Įmonė Beržalapė užsiima ne tik įprastų, bet ir nestandartinių baldų gamyba, todėl turi daug patirties ir dirbant su unikaliais originaliais projektais. Gaminami ne tik itin dideli, tačiau ir itin maži ar labai kompaktiški baldai, kuriais galima stilingai ir moderniai įrengti ne tik mažus kambarius ar virtuves, bet net ir namelius ant ratų.

Technika ir požiūris

Šis baldų gamintojas yra sukūręs platų savo nuolatinių klientų sąrašą dėl savo kokybiško ir gero darbo. Įmonė sėkmingai dirba ne tik Lietuvoje, tačiau yra ir pripažinta Rusijos, Švedijos klientų. Darbas tarptautiniu mastu leidžia nuolat atrasti metodų ir galimybių,  informuoti savo klientus apie ne tik Lietuvoje, tačiau ir rytų šalyse ar Skandinavijoje vyraujančias naujausias baldų gamybos tendencijas. Tai užtikrina nuolatinį įmonės atsinaujinimą ir gebėjimą taikytis prie naujų tendencijų. Baldų gamyboje naudojamos skandinaviškos technikos ir ilgalaikė patirtis, leidžia sukurti tvirtus ir ilgai tarnaujančius baldus. Būtent už tai dažniausiai ir užsitarnaujama ne tik klientų, bet ir kolegų iš užsienio pagarba ir autoritetas.

Kaina ir garantija

Baldai yra neatsiejami nuo namų šeimininkų. Jie ne tik padeda pailsėti, dirbti namuose, tačiau ir atspindi namų šeimininką, todėl Beržalapės tikslas – pagaminti tokius baldus, kurie visiškai atitiktų kliento poreikius. Visiems baldams yra suteikiama 12 mėnesių garantija, kuri leidžia Jums atsipalaiduoti ir esant nemaloniai staigmenai, kreiptis į gamintoją. Kainos ir kokybės santykis įmonėje yra išlaikytas ir klientai visada džiaugiasi gavę maksimumą už prieinamą kainą.

Biuro stalai: kaip išsirinkti gerą ofiso stalą?

Renkantis biuro stalą sau ar visai įmonei labai svarbu atsižvelgti į verslo pobūdį, biuro erdvę ir kiekvieno darbuotojo poreikius bei komfortą. Ar jūsų darbuotojams reikalinga nedidelė erdvė trumpam kompiuterio naudojimui, o gal biuro stalai turės sutalpinti raštinės reikmenis, kelis monitorius, dokumentus ir klaviatūrą? Kiek darbuotojų dirbs vienoje erdvėje – galbūt jums bus reikalingi stalai su pertvarom?

Biuro stalo ergonomika. Ergonomika yra darbo aplinkos tyrimas, kuriame atsižvelgiama į darbuotojo poreikius, priklausomai nuo jo pareigų. Kad darbo vieta būtų optimali darbuotojų sveikatos atžvilgiu, svarbu, kad darbo stalas atitiktų ergonomikos standartus. Baldų gamybos profesionalai iš įmonės reikejovakar.lt, kuri specializuojasi itin skubioje ofiso baldų gamyboje (1-3 dienos) nurodo, kad stalai turi atitikti tam tikrus reikalavimus:

Tarpas kojoms. Standartiniai ofisiniai stalai paprastai yra apie 76 cm aukščio. Šis aukštis yra tinkamiausias, nors pasitaiko specifinių atvejų, kai reikalingi kitokio aukščio darbo stalai (jei darbuotojo ūgis stipriai nukrypsta nuo vidutinio ūgio).
Erdvė už stalo. Prieš rinkdamiesi stalus, apsvarstykite, kiek yra vietos biure. Idealiu atveju darbuotojui turėtų tekti apie 107 cm vietos už stalo, kad tilptų kėdė ir pakaktų erdvės minimaliam judėjimui.
Darbinė erdvė. Stalviršis turi būti pakankamai didelis, kad sutalpintų darbui reikalingą įrangą, darbo priemones, dokumentus ir kt. Todėl būtina atsižvelgti į tai, koks darbo pobūdis vyrauja, kokias užduotis atlieka darbuotojai.
Klaviatūros aukštis. Klaviatūra, dedamas ant stalo, dažnai sukelia diskomfortą, nes užima papildomą darinį paviršių. Geriausias sprendimas šiuo atveju yra stalai su specialiu klaviatūros padėklu, montuojamu standartiniame aukštyje.
Papildomi stalų komponentai. Tai įvairūs stalčiai, papildomos lentynėlės ar kt. komponentai, išplečiantys darbo zoną arba suteikiantys erdvės darbo reikmenų laikymui. Reikejovakar.lt specialistai pastebi, kad kartais biurų darbuotojai gavę užsakytus stalus ir pradėję dirbti, supranta, kad tikriausiai praverstų dar keletas papildomų stalčių. Reikejovakar.lt tokiu atveju per 1-3 dienas iš ruošinių pagamina papildomus komponentus, atitinkančius kitų biuro baldų stilių. Lygiai taip pat įmonė per 1-3 dienas papildo biurą ofiso stalais, jei į darbą skubiai priimamas naujas darbuotojas.

Reikejovakar.lt yra biuro baldus gaminanti įmonė, galinti skubiai pagaminti baldus pagal užsakymą jūsų įmonei. Kaip kompanijos vardas nurodo, baldai pagaminami ne šiaip „skubiai“, o ypatingai skubiai: užsakę baldus, juos turėsite vos per 1-3 darbo dienas. Be to baldai bus pagaminti, atsižvelgiant į jūsų įmonės profilį ir poreikius, biuro dydį ir kt.